О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 23 февраля 2015 года №2909 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 2 мая 2019 года № 13154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 мая 2019 года № 6782
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 23 февраля 2015 года № 2909 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4895, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 11 марта 2015 года №9, в газете "Ақмешіт апталығы" от 4 марта 2015 года №17, от 7 марта 2015 года №18, информационно-правовой системе "Әділет" от 11 марта 2015 ) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель городской
избирательной комиссии

"Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №2909 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 13154 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6782 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 2909 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4895 тіркелген, "Ақмешіт апталығы" газетінде 2015 жылғы 4 наурызда №17, 2015 жылғы 7 наурызда №18, "Кызылорда таймс" газетінде 2015 жылғы 11 наурызда №9, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 11 наурызда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшiлiк ететiн Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы

Приложение к постановлению акимата города Кызылорда от "2" мая 2019 года №13154
Приложение к постановлению акимата города Кызылорда от 23 февраля 2015 года №2909
Места для размещения предвыборных агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Название населенного пункта
Место расположение
1
Город Кызылорда
Перекресток улиц Коркыт Ата и Ыбрая Жахаева, стенд на северо-западной стороне
2
Город Кызылорда
Перекресток улиц Аскара Токмагамбетова и Мухтара Ауезова, стенд на северо-восточной стороне
3
Город Кызылорда
Стенд напротив здании филиала акционерного общества "КТЖ-Грузовые перевозки" - "Кызылординское отделение ГП" по улице Еркина Ауельбекова
4
Город Кызылорда
Перекресток улиц Алихана Бокейхана и Женис, стенд на юго-восточной стороне
5
Город Кызылорда
Пересечение проспекта Нурсултан Назарбаева и улицы Астана, стенд на северо-западной стороне
6
Город Кызылорда
Перекресток улиц Толе би и Мустафы Шокая, северо-западной стороне
7
Город Кызылорда
Перекресток улиц Коркыт ата и Кожа Ахмет Яссауи, северо-западной стороне
8
Город Кызылорда
Стенд напротив торгового центра "Сырдария" по улице Ивана Журбы
9
Город Кызылорда
Перекресток улиц Иса Токтыбаева и Айтеке би, стенд на юго-западной стороне
10
Город Кызылорда

Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы "2" мамырдағы №13154 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы №2909 қаулысына қосымша
Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Қызылорда қаласы
Қорқыт Ата және Ыбырай Жақаев көшелерiнiң қиылысы, солтүстiк-батыс жағындағы стенд
2
Қызылорда қаласы
Асқар Тоқмағамбетов және Мұхтар Әуезов көшелерiнiң қиылысы, солтүстiк-шығыс жағындағы стенд
3
Қызылорда қаласы
Еркiн Әуелбеков көшесiнiң бойындағы "ҚТЖ-Жүк тасымалы" акционерлiк қоғамының "ГП Қызылорда бөлiмшесi" филиалының ғимаратына қарсы бетiндегi стенд
4
Қызылорда қаласы
Әлихан Бөкейхан және Жеңiс көшелерiнiң қиылысы, оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд
5
Қызылорда қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы және Астана көшесiнiң қиылысы, солтүстiк-батыс жағындағы стенд
6
Қызылорда қаласы
Төле би және Мұстафа Шоқай көшелерiнiң қиылысы, солтүстiк-батыс жағындағы стенд
7
Қызылорда қаласы
Қорқыт ата және Қожа Ахмет Яссауи көшелерiнiң қиылысы, солтүстiк-батыс жағындағы стенд
8
Қызылорда қаласы
Иван Журба көшесiндегі "Сырдария" сауда орталығының қарсы бетiндегi стенд
9
Қызылорда қаласы
Иса Тоқтыбаев және Әйтеке би көшелерiнiң қиылысы, оңтүстiк-батыс жағындағы стенд
10
Қызылорда қаласы

Улица Достык №38, стенд на северо-восточной стороне коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа №197 имени Абу Кудабаева Кызылординского городского отдела образования"
11
Город Кызылорда
Стенд на северо-западной стороне жилого дома №29 улицы Жетиколь
12
Город Кызылорда
Стенд на юго-западной стороне улицы Айтмурата Шаменова (рядом с мини маркетом "Нұр Ару")
13
Город Кызылорда
Улица Текей батыр, стенд на северо-восточной стороне жилого района "Нұр Орда"
14
Город Кызылорда
Стенд на северо-заподной стороне улицы Жаппасбай батыра, рядом с многоквартирными жилыми домами
15
Город Кызылорда
Стенд на юго-заподной стороне, рядом с центром "Рухани жаңғыру" на левобережной части реки Сырдарья
16
Город Кызылорда
Стенд на юго-западной стороне улицы №43 в жилом районе "Байтерек"
17
Поселок Тасбугет
Стенд на юго-восточной стороне улицы Шахмардана Есенова, рядом с остановкой напротив государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры имени Сабиры Майкановой" аппарата акима поселка Тасбогет
18
Поселок Тасбугет
Стенд на юго-восточной стороне центральной площади
19
Поселок Белкуль
Стенд на юго-западной стороне центральной площади
20
Село Кызылжарма сельского округа Кызылжарма
Стенд на юго-восточной стороне центральной площади
21
Село Айнаколь сельского округа
Стенд на юго-западной стороне центральной площади
22
Село Жакыпбек Махамбетова сельского округа Аксут
Стенд на юго-восточной стороне центральной площади
23
Село Талдыарал сельского округа Акжарма
Стенд на юго-восточной стороне центральной площади
24
Село Карауылтобе сельского округа Карауылтобе
Стенд на северо-западной стороне центральной площади
25
Село Талсуат сельского округа Талсуат
Стенд на юго-западной стороне центральной площади
26
Село Абая сельского округа Косшынырау
Стенд на юго-восточной стороне центральной площади

"Қызылорда қалалық білім бөлімінің Әбу Құдабаев атындағы №197 қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің солтүстiк-шығыс жағындағы стенд, Достық көшесi №38
11
Қызылорда қаласы
Жетікөл көшесі, №29 тұрғын үйдің солтүстiк-батыс жағындағы стенд
12
Қызылорда қаласы
Айтмұрат Шәменов көшесінің оңтүстік-батыс жағындағы стенд ("Нұр Ару" шағын маркетінің жаны)
13
Қызылорда қаласы
Текей батыр көшесі, "Нұр Орда" тұрғын ауданының солтүстік-шығыс жағындағы стенд
14
Қызылорда қаласы
Жаппасбай батыр көшесінің солтүстік-батыс жағындағы стенд, көппәтерлі тұрғын үйлердің жаны
15
Қызылорда қаласы
Сырдария өзенінің сол жақ бөлігі жағалауындағы "Рухани жаңғыру" орталығының жаны, оңтүстік-батыс жағындағы стенд
16
Қызылорда қаласы
"Бәйтерек" тұрғын ауданындағы №43 көшесінің оңтүстік-батыс жағындағы стенді
17
Тасбөгет кентi
Шахмардан Есенов көшесiнің оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд, Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "Сәбира Майқанова атындағы мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарсы аялдаманың жаны
18
Тасбөгет кентi
Орталық алаңның оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд
19
Белкөл кентi
Орталық алаңның оңтүстiк-батыс жағындағы стенд
20
Қызылжарма ауылдық округiнiң Қызылжарма ауылы
Орталық алаңның оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд
21
Қызылөзек ауылдық округiнiң Айнакөл ауылы
Орталық алаңның оңтүстiк-батыс жағындағы стенд
22
Ақсуат ауылдық округiнiң Жақыпбек Махамбетов ауылы
Орталық алаңның оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд
23
Ақжарма ауылдық округiнiң Талдыарал ауылы
Орталық алаңның оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд
24
Қарауылтөбе ауылдық округiнiң Қарауылтөбе ауылы
Орталық алаңның солтүстiк-батыс жағындағы стенд
25
Талсуат ауылдық округiнiң Талсуат ауылы
Орталық алаңның оңтүстiк-батыс жағындағы стенд
26
Қосшыңырау ауылдық округiнiң Абай ауылы
Орталық алаңның оңтүстiк-шығыс жағындағы стенд