О внесении дополнения в решение Кызылординского городского маслихата от 20 сентября 2017 года №106-16/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кызылординского городского маслихата от 19 июня 2019 года № 241-43/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 июня 2019 года № 6831. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 26 марта 2020 года № 315-58/4
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 26.03.2020 № 315-58/4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 20 сентября 2017 года № 106-16/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5981, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 октября 2017 года) следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
абзац второй подпункта 1) пункта 5 и абзац второй пункта 6 после слов "раз в год в размере 40 месячных расчетных показателей" дополнить словами "и единовременной материальной помощью в размере 120 месячных расчетных показателей".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХХІІІ
сессии Кызылординского городского
маслихата
Ж. ЖАРАСБАЕВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
государственным учреждением
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"

"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі №106-16/4 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 241-43/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6831 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 315-58/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 26.03.2020 № 315-58/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 106-16/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5981 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 қазанда жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацтағы және 6-тармақтың екінші абзацтағы "40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет" деген сөздерден кейін "және материалдық көмек ретінде біржолғы 120 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезекті ХХХХІІІ сессиясының төрағасы Ж. ЖАРАСБАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы Р. БУХАНОВА
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облыстық жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесімен