О городском бюджете на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2019 года № 7051. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 051 559,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 578 682 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 366 757 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 175 276,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 930 843,3 тысяч тенге;
2) затраты – 83 255 909,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 151 658,7 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 2 582 549,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 890,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 356 009,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 14 356 009,0 тысяч тенге;
поступления займов – 15 654 017,8 тысяч тенге;
погашение займов – 3 314 738,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств на конец отчетного периода – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 400-71/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2020 год в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" 70 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 17 618 573 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 278-53/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 7051 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 051 559,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 578 682 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 175 276,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 930 843,3 мың теңге;
2) шығындар – 83 255 909,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 151 658,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 582 549,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 890,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 356 009,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 356 009,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 15 654 017,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 314 738,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 09.12.2020 № 400-71/1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 70 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 70 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 70 пайыз.
3. 2020 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 17 618 573 мың теңге сомасында көзделсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 56 309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 400-71/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год согласно приложению 4.
6. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2020 год в сумме 1 524 182 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 498 183 тысяч тенге;
Поселок Белкол 115 308 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 85 324 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 287 715 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 194 463 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 46 877 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 58 358 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 105 425 тысяч тенге;
Сельский округ Талсуат 132 529 тысяч тенге.
7. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2021 год в объеме 1 527 748 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 497 420 тысяч тенге;
Поселок Белкол 115 207 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 86 140 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 287 839 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 194 643 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 47 699 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 59 614 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 106 784 тысяч тенге;
Сельский округ Талсуат 132 402 тысяч тенге.
8. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2022 год в сумме 1 538 068 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 499 068 тысяч тенге;
Поселок Белкол 115 718 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 86 831 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 289 541 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 195 830 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 48 594 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 60 554 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 107 929 тысяч тенге;
Сельский округ Талсуат 134 003 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной ХХХХХІІІ
сессии Кызылординского
городского маслихата
М. Абдукаликов
Председатель внеочередной
ХХХХХІV сессии Кызылординского
городского маслихата, секретарь
Кызылординского городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 20 декабря 2019 года № 278-53/2
Городской бюджет на 2020 год

4. Жергілікті атқарушы органының резерві 56 309 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 09.12.2020 № 400-71/1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Қалалық бюджеттен кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған субвенция көлемі 1 524 182 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 498 183 мың теңге;
Белкөл кенті 115 308 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 85 324 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 287 715 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 194 463 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 46 877 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 58 358 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 105 425 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 132 529 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. Қалалық бюджеттен кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2021 жылға арналған субвенция көлемі 1 527 748 теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 497 420 мың теңге;
Белкөл кенті 115 207 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 86 140 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 287 839 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 194 643 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 47 699 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 59 614 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 106 784 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 132 402 мың теңге сомасында белгіленсін.
8. Қалалық бюджеттен кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2022 жылға арналған субвенция көлемі 1 538 068 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 499 068 мың теңге;
Белкөл кенті 115 718 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 86 831 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 289 541 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 195 830 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 48 594 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 60 554 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 107 929 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 134 003 мың теңге сомасында белгіленсін.
9. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезекті ХХХХХІІІ сессиясының
төрағасы
М. Абдукаликов
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХІV сессиясының
төрағасы, Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 278-53/2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджет

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
53 524,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
41 930,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
322 385,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
113 862,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 301,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
104 010,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 264 710,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 118 175,3
1
Социальное обеспечение
3 304 795,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
76 910,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
76 910,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 227 885,0
010
Государственная адресная социальная помощь
3 227 299,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
586,0
2
Социальная помощь
3 552 565,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
22 313,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22 313,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 530 252,3
004
Программа занятости
2 008 039,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 723,0
007
Оказание жилищной помощи
74 123,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
376,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 524,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
41 930,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
322 385,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
113 862,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 301,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
104 010,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 264 710,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 118 175,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 304 795,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76 910,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
76 910,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 227 885,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 227 299,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
586,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 552 565,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 313,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
22 313,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 530 252,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 008 039,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 723,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
74 123,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
376,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

29 062,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
502 338,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
73 960,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
108 456,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
58 189,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
541 965,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
126 021,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
260 815,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 551,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 551,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
259 264,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
38 568,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
34 216,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
186 480,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 133 883,4
1
Жилищное хозяйство
19 268 012,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18 614 735,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13 136 121,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 408 614,3
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
70 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
653 277,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 259,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 718,0
.070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
645 300,0
2
Коммунальное хозяйство
2 522 992,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 105 157,9
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

29 062,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
502 338,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
73 960,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
108 456,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
58 189,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
541 965,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
126 021,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
260 815,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 551,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 551,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
259 264,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
38 568,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 216,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
186 480,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 133 883,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 268 012,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18 614 735,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13 136 121,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 408 614,3
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
70 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
653 277,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 259,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 718,0
.070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
645 300,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 522 992,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 105 157,9
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
38 435,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
38 435,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
289 074,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
289 074,0
2
Финансовая деятельность
71 989,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
53 235,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 987,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
11 487,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 761,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
18 754,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
18 754,0
5
Планирование и статистическая деятельность
47 115,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47 115,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
47 115,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
271 685,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
89 454,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
89 454,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23 002,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23 002,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
159 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
159 229,0
02
Оборона
17 324,0
1
Военные нужды
17 324,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 324,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 324,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
124 431,0
6
Уголовно-исполнительная система
23 771,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
38 435,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38 435,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
289 074,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
289 074,0
2
Қаржылық қызмет
71 989,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
53 235,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 987,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
11 487,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 761,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
18 754,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 754,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
47 115,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47 115,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 115,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
271 685,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
89 454,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 454,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23 002,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 002,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
159 229,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 229,0
02
Қорғаныс
17 324,0
1
Әскери мұқтаждар
17 324,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 324,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 324,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
124 431,0
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
23 771,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

Приложение 4 к решению Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсаны № 278-53/2 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру