О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 288-54/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7062. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 134 631,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 242 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 130 389,8 тысяч тенге;
2) расходы – 135 313,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -681,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 681,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 681,5 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 288-54/6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7062 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 134 631,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 130 389,8 мың теңге;
2) шығындар – 135 313,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 681,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 681,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 14.12.2020 № 411-72/8 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Карауылтобе в сумме на 2020 год – 46 877 тысяч тенге, на 2021 год – 47 699 тысяч тенге, на 2022 год – 48 594 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Карауылтобе на 2020 год согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2020 № 411-72/8 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2020 жылға – 46 877 мың теңге, 2021 жылға – 47 699 мың теңге, 2022 жылға – 48 594 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2020 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 25 декабря 2019 года № 288-54/6
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Карауылтобе на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсаны
№ 288-54/6 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округ бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру