О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Кызылозек города Кызылорда Кызылординской области от 24 июня 2019 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2019 года № 6836
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии №1 от 7 февраля 2018 года, аким сельского округа Кызылозек РЕШИЛ:
1. Присвоить улице "Караозек бекети-1" в разъезде Караозек, сельского округа Кызылозек имя "Шамгул Ибраева".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кызылозек С. Әбдіжаппар

Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қызылөзек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 102 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 маусымда № 6836 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы №1 қорытындысына сәйкес Қызылөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылөзек ауылдық округінің Қараөзек бекетіндегі "Қараөзек бекеті-1" көшесіне "Шамгүл Ибраева" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылөзек ауылдық округінің әкімі С. Әбдіжаппар