Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Косшынырау города Кызылорда Кызылординской области от 2 июля 2019 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2019 года № 6839. Утратило силу решением акима сельского округа Косшынырау города Кызылорда Кызылординской области от 9 октября 2019 года № 81
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Косшынырау города Кызылорда Кызылординской области от 09.10.2019 № 81 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представлении главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора государственного учреждения "Кызылординская городская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 июня 2019 года №06-336, №06-340 аким сельского округа Косшынырау РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Кылыш" и "Индивидуальный предприниматель Бимағанбет" (Пшанов Калижан Тулешович) расположенного в сельском округе Косшынырау, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Косшынырау Д. Таубай

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қосшыңырау ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 шілдедегі № 49 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 6839 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қосшыңырау ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 9 қазандағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қосшыңырау ауылдық округі әкімінің 09.10.2019 № 81 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 10 маусымындағы №06-336, №06-340 ұсыныстары негізінде, Қосшыңырау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Қосшыңырау ауылдық округінде орналасқан "Кылыш" шаруашылық қожалығы және "Жеке кәсіпкер Бимағанбет" (Пшанов Калижан Тулешович) аумақтарында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшыңырау ауылдық округі әкімі Д. Таубай