О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата № 97 от 28 августа 2017 года "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 18 февраля 2019 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2019 года № 6705. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2021 № 13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата № 97 от 28 августа 2017 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5963, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 3 октября 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
подпункт 9) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"9) уполномоченная организация – Аральский районный отдел филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области";
подпункт 3) пункта 5 пятого абзаца после слов "раз в год в размере 30 месячного расчетного показателя" дополнить словами "и единовременную материальную помощь в размере 40 месячного расчетного показателя".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной тридцать
девятой сессии Аральского районного
маслихата
А. Ізбасаров
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 97 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 ақпандағы № 224 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 6705 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 ақпандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.02.2021 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 23 тармағына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 97 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5963 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 3 қазанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалының Арал аудандық бөлімі";
5-тармақтың 3) тармақшасының бесінші абзацтағы "30 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет" деген сөздерден кейін "және материалдық көмек ретінде біржолғы 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихаттың
кезектен тыс отыз тоғызыншы
сессиясының төрағасы
А. Ізбасаров
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік мекемесі