Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2019 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 апреля 2019 года № 6774
В соответствии со статьями 8, 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон города Аральска Аральского района согласно приложениям 1, 2.
2. Утвердить поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной сорок второй
сессии Аральского районного маслихата
А. Избасаров
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение 1 к решению Аральского районного маслихата от "18" апреля 2019 года №238
Проект (схема) зонирования земель города Аральска Аральского района
Приложение 2 к решению Аральского районного маслихата от "18" апреля 2019 года №238
Границы оценочных зон земель города Аральска Аральского района
Номер зон
Границы зонирования пересекающиеся с границами земельно- кадастрового квартала
Площадь зон,
гектар
І.
І зона

Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэфициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 238 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 6774 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8, 11 - баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал ауданы, Арал қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары 1, 2 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 3қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезекті
қырық екінші сессиясының төрағасы
А.Избасаров
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов
2019 жылғы "18" сәуірдегі Арал аудандық мәлихатының № 238 шешіміне 1- қосымша
Арал ауданы, Арал қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2019 жылғы "18" сәуірдегі Арал аудандық мәлихатының № 238 шешіміне 2 - қосымша
Арал ауданы, Арал қаласы жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақтар
нөмірі
Жер-кадастрлық кварталдар қиылыстары шегіндегі аймақтардың шекаралары
Аймақтар
ауданы,
гектар
І.
І аймақ

237,0
Граница зоны, от улиц Тулебая Жолмаганбетулы, 40 летия Победы к северо-западу с улицами Аль-Фараби, Умбет би, Алматы, Айтеке би, к северо-западу с улицами Кудайберген Жасекенова, Уайс Косымова, Казыбек би, Бекетай би, Мукыш Нуржаубаева, от улицы Казангапа Толепбергенулы на юг до улицы Шохана Уалиханова и в северном направлении по улицам Бекетай би, Сагындык Турдалиева, пересекая железную дорогу в южном направлении по улицам Куттыбая Келимбетова, Палау Куттымуратова, Такея Есетова, Абилкайыр хана, на юго-запад от улиц Балекеш Ермаганбетова, Жанкожа батыра, Нурмаганбета Косжанулы, Муса Садибекова, Бактыбай батыра, Жетесби на север по улицам Толегена Медетбаева, Бактыбай батыра, Каныша Сатбаева, Сапак би, Таланта Бурикулакова и граничит с железной дорогой.
ІІ.
ІІ – зона І участок

237,0
Аймақ шекарасы, Төлебай Жолмағанбетұлы, Жеңістің 40 жылдық көшелерінен солтүстік-батысқа қарай Аль-Фараби, Үмбет би, Алматы, Айтеке би көшелерімен, солтүстік-батысқа қарай Құдайберген Жасекенов, Уайс Қосымов, Қазыбек би, Бекетай би, Мұқыш Нұржаубаев көшелерімен, Төлепбергенұлы Қазанғап көшесінен оңтүстікке Шохан Уалиханов көшесіне дейін және солтүстік бағытпен Бекетай би, Сағындық Тұрдалиев көшелерінен оңтүстік бағытпен темір жолды қиып өтіп Құттыбай Келімбетов, Палау Құттымұратов, Тәкей Есетов, Әбілқайыр хан көшелерімен, оңтүстік-батысқа қарай Балекеш Ермағанбетов, Жанқожа батыр, Нұрмағанбет Қосжанұлы, Мұса Сәдібеков, Бақтыбай батыр, Жетес би көшелерінен солтүстікке Төлеген Медетбаев, Бақтыбай батыр, Қаныш Сәтбаев, Сапақ би,Талант Бөріқұлақов көшелерімен және темір жолмен шектеседі.
ІІ.
ІІ –аймақ 1-учаскесі

202,0
Граница зоны, на юго-запад от улиц Ахмета Байтурсынова, Нурулла Багысбаева по улицам Молдимана Елеуова, Турар Рыскулова, от улицы Ахмета Байтурсынова, по проектной улице в генеральном плане, на северо-запад от улицы Токеш Тажигулова на северо-восток от улицы Кенес Омарова, Магжана Жумабаева, Сырым батыра, Бауыржана Момышулы, Жарасхана Абдрашова направо с запланированным кварталом на северо-восток от улицы Кушербая Дарибаева, с улицами Бактыбая батыра, Каныша Сатбаева, Кудайберген Сманова, Малик Сарсенова, Актан батыра, Сырым батыра, Шомишбая Сариева, Басбак Баймуратова, Советская, Аралтуз, от переулка Улдай Есмагамбетовой граничит с улицами Ахмета Байтурсынова, Нурулла Багысбаева.
ІІ.
ІІ- зона ІІ участок

202,0
Аймақ шекарасы, Ахмет Байтұрсынов, Нұрулла Бағысбаев көшелерінен оңтүстік батысқа қарай Молдиман Елеуов, Тұрар Рысқұлов көшелерімен, Ахмет Байтұрсынов көшесінен бас жоспардағы жобадағы көшемен, солтүстік-батысқа қарай Төкеш Тәжіқұлов көшесінен солтүстік-шығысқа Кеңес Омаров, Мағжан Жұмабаев, Сырым батыр, Бауыржан Момышұлы, Жарасхан Абдрашов көшелерінен оңға Көшербай Дәрібаев көшесінен солтүстік-шығысқа жоспарланған кварталмен, Бақтыбай батыр, Қаныш Сатбаев, Құдайберген Сманов, Мәлік Сәрсенов, Ақтан батыр, Сырым батыр, Шөмішбай Сариев, Басбақ Баймуратов, Советская, Аралтұз, көшелерімен, Ұлдай Есмамбетова тұйығынан Ахмет Байтұрсынов, Нұрулла Бағысбаев көшелерімен шектеседі.
ІІ.
ІІ-аймақ, 2 учаске

378,0
Граница зоны, проходит в северном направлении от пересечения железной дороги (в направлении Актобе) и проектируемой улицы генерального плана с охватом территории квартала генерального плана и граничит с улицей генерального плана.
ІІІ.
ІІІ-зона
5996,0
Граница зоны, граничит с утвержденными границами І и ІІ зон города Аральска
Итого
6813,0
Приложение 3 к решению Аральского районного маслихата от "18" апреля 2019 года №238
Поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки
Номер зон
Поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
2,0
II
1,5
III
1,0

378,0
Аймақ шекарасы, темір жол (Ақтөбе бағытындағы) және бас жоспардағы жобаланған көшенің қиылысынан солтүстік бағытпен бас жоспардағы квартал аумақтарын түгел қамтып бас жоспар көшесімен шектеседі.
ІІІ.
ІІІ-аймақ
5996,0
Аймақ шекарасы, Арал қаласының бекітілген І–ші және ІІ-ші аймақтарының шекараларымен шектеседі.
Барлығы
6813,0
2019 жылғы "18" сәуірдегі Арал аудандық мәлихатының № 238 шешіміне 3 – қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақтар нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
I
2,0
II
1,5
III
1,0