О бюджете сельского округа Беларан на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7159. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Беларан на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 386,6 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1197,5 тысяч тенге;
неналоговые поступление –1380,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 809 тысяч тенге;
2) затраты – 32 386,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 423 (вступает в силу с 01.01.2020).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Беларан на 2020 год согласно приложения 4.

2020-2022 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 302 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7159 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 386,6 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 197,5 мың теңге;
салықтытық емес түсімдер – 1 380,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 29 809 мың теңге;
2) шығындар – 32 386,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 423 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Беларан ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.