О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 14 января 2019 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 января 2019 года № 6653. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2021 года № 47
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2021 № 47 (вводится в действие со дня первого официального опубликования.).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6129, опубликовано 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных решением:
подпункты 8), 9) пункта 2 изложить в новой редакции:
"8) уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Казалинского района";
9) уполномоченная организация – Казалинский районный отдел филиала некоммерческого акционерного общества Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. После назначения социальной помощи, между уполномоченным органом и получателем социальной помощи заключается двухсторонный договор".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель XХХV сессии районного
маслихата
К.Мамбетжан
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков

"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 150 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 260 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 6653 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.04.2021 № 47 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 23 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңынның 50-бабының 2-тармағына Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы"Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 150 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6129 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтардағы жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 8), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"8) уәкілетті орган – "Қазалы ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Қазалы аудандық бөлімі";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Әлеуметтік көмекті тағайындағаннан кейін уәкілетті орган мен әлеуметтік көмек алушы арасында екі жақты келісім шарт жасалады".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XХХV
сессиясының төрағасы
Қ.Мәмбетжан
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков