О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 04 марта 2015 года №51 "Об определении мест для размешения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 3 мая 2019 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2019 года № 6784
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 04 марта 2015 года № 51 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4913, опубликовано 18 марта 2015 года в газете "Тұран-Қазалы" и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Казалинской районной избирательной комиссией

"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы №51 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 67 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6784 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 51 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4913 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда "Тұран-Қазалы" газетінде және 2015 жылғы 30 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау комиссиясымен

Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "3" мая 2019 года №67
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "4" марта 2015 года №51
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Айтеке би
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Поселковый клуб" аппарата акима поселка Айтеке би, расположенный по улице Айтеке би дом №50
2
Поселок Айтеке би
На площади (южная сторона) железнодорожного вокзала по улице Айтеке би
3
Поселок Айтеке би
Возле здании филиал некоммерческого акционерного общества "государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области Казалинский районный отдел, расположенный по улице Жанкожа Нурмухаммедулы дом №126 а
4
Поселок Айтеке би
Возле парка "Женис" по улице Кашакбай Пиримова
5
Поселок Айтеке би
Возле здании коммунального государственного учреждения "Отдел образования Казалинского района", расположенный по улице Жанкожа Нурмухамедулы дом №112
6
Поселок Айтеке би
Напротив здании коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Айтеке би", расположенный по улице Кашакбай Пиримова дом №5
7
Город Казалинск
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Городской Дом культуры" аппарата акима города Казалинск, расположенный по улице Урмаш Туктибаева дом №43 а
8
Город Казалинск
Возле площади ветеранов по улице Жалантос батыра
9
Село Аксуат сельского округа Майлыбас
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Аксуат" аппарата акима сельского округа Майлыбас, расположенный по улице Аманкелди дом №21
10
Село Байкожа сельского округа Майлыбас
Возле здании коммунального государственного учреждения "Основная школа №258 отдела образования Казалинского района"
11
Село Майлыбас сельского округа Майлыбас
Возле здании коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Майлыбас" отдела образования Казалинского района"
12
Село Жанкент сельского округа Уркендеу
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Уркендеу" аппарата акима сельского округа Уркендеу, расположенный по улице Коркыт Ата дом №23
13
Село Абай сельского округа Сарыкол
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Абая" аппарата акима сельского округа Сарыкол, расположенный по улице Зейнулла Шыраева дом №4
14
Село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Жанкожа батыра" аппарата акима сельского округа Арыкбалык, расположенный по улице Айтеке би дом №33
15
Село Кожабахы сельского округа Аранды
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Кожабахы" аппарата акима сельского округа Аранды, расположенный по улице Темирбай Емешулы дом №28
16
Село Аранды сельского округа Аранды
Возле здании медецинского пункта по улице Отжан Нурымбетулы
17
Село Бекарыстан би сельского округа Майдакол
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Бекарыстан би" аппарата акима сельского округа Майдакол, расположенный по улице Е.Тілеубаева дом №19
18
Село Бозколь сельского округа Бозколь
Возле остановки по улице Кожали Утепбергенова
19
Село Жалантос батыр сельского округа Карашенгель
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Аульный клуб Жалантос батыра", расположенный по улице Абнаги Ибраева дом №18
20
Село Туктибаев сельского округа Алга
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Урмаша Туктибаева" аппарата акима сельского округа Алга, расположенный по улице Байжигит Абдразакова дом №49
21
Село Актан батыра сельского округа Коларык
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Актан батыра" аппарата акима сельского округа Коларык, расположенный по улице Актан Батыра дом №3
22
Село Басыкара сельского округа Басыкара
Возле здании торгового магазина расположенного по улице Кадирбай Есенова
23
Село Пиримов сельского округа Кумжиек
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб К.Примова" аппарата акима сельского округа Кумжиек, расположенный по улице Гани Муратбаева дом №37 А
24
Село Каукей сельского округа Кызылкум
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Каукей" аппарата акима сельского округа Кызылкум расположенный по улице Г.Муратбаева дом без номера
25
Село Ажар сельского округа Кызылкум
Возле здании коммунального государственного учреждения "Основная школа №146 отдела образования Казалинского района"
26
Село Муратбаев сельского округа Гани Муратбаева
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Г.Муратбаева" аппарата акима сельского округа Гани Муратбаева, расположенный по улице Г.Муратбаева дом №7
27
Село Майдаколь сельского округа Акжона
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Майдакол" аппарата акима сельского округа Акжона, расположенный по улице Орталык дом №29
28
Село Бирлик сельского округа Бирлик
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Бирлик, расположенный по улице Тауелсиздик дом №45
29
Село Шакен сельского округа Шакен
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Шакен" аппарата акима сельского округа Шакен
30
Село Сарбулак сельского округа Сарбулак
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Сарбулак" аппарата акима сельского округа Сарбулак
31
Село Тасарык сельского округа Тасарык
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Тасарык" аппарата акима сельского округа Тасарык
32
Село Лакалы сельского округа Тасарык
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Лакалы" аппарата акима сельского округа Тасарык

Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "3" мамырдағы №67 қаулысына қосымша
Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "4" наурыздағы №51 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Әйтеке би кентi
Әйтеке би көшесi №50 үйде орналасқан Әйтеке би кенті әкімі аппаратының "Кенттiк клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Әйтеке би кенті
Әйтеке би көшесіндегі темір жол вокзалы алаңында (оңтүстік жағында)
3
Әйтеке би кенті
Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №126 а үйде орналасқан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Қазалы аудандық бөлімі ғимаратының жанында
4
Әйтеке би кенті
Қашақбай Пірімов көшесіндегі "Жеңіс" саябағы жанында
5
Әйтеке би кенті
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №112 үйде орналасқан "Қазалы ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
6
Әйтеке би кенті
Қашақбай Пірімов көшесі №5 үйде орналасқан "Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
7
Қазалы қаласы
Үрмаш Түктiбаев көшесi № 43 а үйде орналасқан Қазалы қаласы әкімі аппаратының "Қалалық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
8
Қазалы қаласы
Жалаңтөс батыр көшесіндегі ардагерлер алаңы жанында
9
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы
Аманкелдi көшесi №21 үйде орналасқан Майлыбас ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақсуат ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
10
Майлыбас ауылдық округiнiң Байғожа ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің №258 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11
Майлыбас ауылдық округiнiң Майлыбас ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің "Майлыбас" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
12
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы
Қорқыт Ата көшесi №23 үйде орналасқан Өркендеу ауылдық округі әкімі аппаратының "Өркендеу ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
13
Сарыкөл ауылдық округiнiң Абай ауылы
Зейнулла Шыраев көшесi №4 үйде орналасқан Сарыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
14
Арықбалық ауылдық округiнiң Жанқожа батыр ауылы
Әйтеке би көшесi №33 үйде орналасқан Арықбалық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жанқожа батыр ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
15
Аранды ауылдық округiнiң Қожабақы ауылы
Темірбай Емешұлы көшесi №28 үйде орналасқан Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
16
Аранды ауылдық округiнiң Аранды ауылы
Өтжан Нұрымбетұлы көшесi бойындағы медециналық бекеттің жанында
17
Майдакөл ауылдық округiнiң Бекарыстан би ауылы
Е.Тiлеубаев көшесi №19 үйде орналасқан Майдакөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
18
Бозкөл ауылдық округiнiң Бозкөл ауылы
Қожали Өтепбергенов көшесi бойындағы аялдама жанында
19
Қарашеңгел ауылдық округiнiң Жалаңтөс батыр ауылы
Әбнағи Ыбыраев көшесi №18 үйде орналасқан "Жалаңтөс батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
20
Алға ауылдық округiнiң Түктiбаев ауылы
Байжігіт Әбдіразақов көшесі №49 үйде орналасқан Алға ауылдық округі әкімі аппаратының "Үрмәш Түктібаев ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
21
Көларық ауылдық округiнiң Ақтан батыр ауылы
Ақтан Батыр көшесi № 3 үйде орналасқан Көларық ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақтан батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
22
Басықара ауылдық округiнiң Басықара ауылы
Кәдірбай Есенов көшесi бойындағы сауда дүкені ғимаратының жанында
23
Құмжиек ауылдық округiнiң Пiрiмов ауылы
Ғани Мұратбаев көшесi №37 А үйде орналасқан Құмжиек ауылдық округі әкімі аппаратының "Қ.Пірімов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
24
Қызылқұм ауылдық округiнiң Кәукей ауылы
Ғ.Мұратбаев көшесi нөмiрсiз үйде орналасқан Қызылқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Кәукей ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
25
Қызылқұм ауылдық округiнiң Ажар ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің №146 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Ғани Мұратбаев ауылдық округiнiң Мұратбаев ауылы
Ғ.Мұратбаев көшесi №7 үйде орналасқан Ғани Мұратбаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
27
Ақжона ауылдық округiнiң Майдакөл ауылы
Орталық көшесi №29 үйде орналасқан Ақжона ауылдық округі әкімі аппаратының "Майдакөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
28
Бiрлiк ауылдық округiнiң Бiрлiк ауылы
Тәуелсiздiк көшесi №45 үйде орналасқан Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
29
Шәкен ауылдық округiнiң Шәкен ауылы
Шәкен ауылдық округі әкімі аппаратының "Шәкен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
30
Сарбұлақ ауылдық округiнiң Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Сарбұлақ ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
31
Тасарық ауылдық округiнiң Тасарық ауылы
Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Тасарық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
32
Тасарық ауылдық округiнiң Лақалы ауылы
Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Лақалы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында