О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 декабря 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2019 года № 7020. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6598, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22222733,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1280327 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20277 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37725 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20884404,8 тысяч тенге;
2) затраты – 22460387,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143840,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246187,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102347 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -381493,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 381493,8 тысяч тенге.";
подпункты 3), 7), 8), 15), 19), 20), 21) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) на развитие рынка труда 84856,8 тысяч тенге;
7) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 19165 тысяч тенге;
8) на оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения 25915 тысяч тенге;
15) на подготовку документации объектов водного хозяйства 24540,9 тысяч тенге;
19) на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования 33504,3 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №255 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 333 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 7020 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 255 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6598 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22222733,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1280327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20277 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37725 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 20884404,8 мың теңге;
2) шығындар – 22460387,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143840,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246187,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102347 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -381493,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 381493,8 мың теңге.";
4-тармақтың 3), 7), 8), 15), 19), 20), 21) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) еңбек нарығын дамытуға 84856,8 мың теңге;
7) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 19165 мың теңге;
8) туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге 25915 мың теңге;
15) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруға 24540,9 мың теңге;
19) білім саласы бойынша көпбалалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге 33504,3 мың теңге;

20) на оснащение центров занятости населения, аппаратов акимов города районного значения, поселка и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационной системы "Е-Халык" 14220 тысяч тенге
21) на выплату государственной адресной социальной помощи 30705 тысяч тенге.";
подпункты 12), 14) пункта 5 изложить в новой редакции:
"12) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы 1645790 тысяч тенге;
14) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 1456816 тысяч тенге.";
подпункты 1), 4), 6) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 428462 тысяч тенге;
4) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 94063 тысяч тенге;
6) на развитие теплоэнергетической системы 246614 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года 13671 тысяч тенге.";
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

20) "Е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттарын компьютерлік техникамен жабдықтауға 14220 мың теңге;
21) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 30705 мың теңге.";
5-тармақтың 12), 14) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"12) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 1645790 мың теңге;
14) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 1456816 мың теңге.";
6-тармақтың 1), 4), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға 428462 мың теңге;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салу және (немесе) реконструкциялауға 94063 мың теңге;
6) жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға 246614 мың теңге.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 13671 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной XLIX сессии
Казалинского районного маслихата
Қ. Әлімбай
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 9 декабря 2019 года № 333
Приложение 1 к решению XXXV сессии Казалинского районного маслихата от "25" декабря 2018 года №255
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс XLIX сессиясының төрағасы
Қ. Әлімбай
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсаны № 333 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" желтоқсандағы ХХХV сессиясының №255 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

770
122
Аппарат акима района (города областного значения)
191880
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
171979
003
Капитальные расходы государственного органа
19901
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
436384,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
388788,6
022
Капитальные расходы государственного органа
35328
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12268
452
Отдел финансов района (города областного значения)
47761
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32279
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
561
018
Капитальные расходы государственного органа
3712
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11209
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
23513
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
23513
453
Отдел экономики бюджетного планирования района (города областного значения)
33616
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32862
004
Капитальные расходы государственного органа
754
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
549125,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
71836
013
Капитальные расходы государственного органа
1170
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
476119,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
796156,3
040
Развитие объектов государственных органов
796156,3
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18587
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
90991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

770
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
191880
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
171979
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19901
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
436384,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
388788,6
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35328
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12268
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
47761
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32279
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
561
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3712
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11209
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
23513
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23513
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33616
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32862
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
754
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
549125,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71836
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1170
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476119,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
796156,3
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
796156,3
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18587
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18587
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
90991
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

19140
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико-педагогической консультативной помощи населению
33389
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49915
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26667
5
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организаци и здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1613950,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
5092
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5092
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
839521
010
Государственная адресная социальная помощь
839521
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
740778,8
004
Программа занятости
397356,8
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
88
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38946
007
Оказание жилищной помощи
2694
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
455
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3675
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99700
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58691
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
82703
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56470
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28558,6
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

19140
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
33389
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49915
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26667
5
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1613950,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5092
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5092
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
839521
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
839521
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
740778,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
397356,8
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
88
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38946
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2694
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
455
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3675
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99700
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58691
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
82703
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56470
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
28558,6
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу