О бюджете сельского округа Бирлик на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7075.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить в бюджет сельского округа Бирлик на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44147 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 816 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43331тысяч тенге;
2) затраты – 44190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 519 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5930 тысяч тенге;
2) на благоустройство, на освещение 4567 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 519 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) сфера культуры 1414 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 388 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 359
бюджет на 2020 год сельского округа Бирлик

2020-2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 359 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7075 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44147 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 816 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 43331 мың теңге;
2) шығындар – 44190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -43 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 519 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралатындығы ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5930 мың теңге;
2) абаттандыруға, жарықтандыруға 4567 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 519 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мәдениет саласы 1414 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 388 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 359 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті