О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7095. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1277198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101271 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1175927 тысяч тенге;
2) затраты – 1302132,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24934,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24934,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 512 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету поселка Айтеке би:
1) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 29942 тысяч тенге;
2) образование 6947 тысяч тенге;
3) благоустройство, освещение 78848 тысяч тенге;
4) средний ремонт транспортной инфраструктуры 184549 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 380; от 18.05.2020 № 411; от 24.08.2020 № 454; 28.10.2020 № 489; 07.12.2020 № 512 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету поселка Айтеке би:
1) образование 5636 тысяч тенге;
2) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 7392 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18.05.2020 № 411; от 24.08.2020 № 454; 07.12.2020 № 512 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету поселка Айтеке би:

2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7095 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1277198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101271 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1175927 мың теңге;
2) шығындар – 1302132,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24934,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24934,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 512 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кентінің бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 29942 мың теңге;
2) білім беру 6947 мың теңге;
3) абаттандыруға, жарықтандыруға 78848 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 184549 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 380; 18.05.2020 № 411; 24.08.2020 № 454; 28.10.2020 № 489; 07.12.2020 № 512 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кентінің бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру 5636 мың теңге;
2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 7392 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 411; 24.08.2020 № 454; 07.12.2020 № 512 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кентінің бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) образование 67360 тысяч тенге;
2) социальная помощь 6560 тысяч тенге;
3) сфера культуры 4071 тысяч тенге;
4) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.08.2020 № 454 (вводится в действие с 01.01.2020).
5) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.08.2020 № 454 (вводится в действие с 01.01.2020).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 380; от 18.05.2020 № 411; от 24.08.2020 № 454; 07.12.2020 № 512 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 351
Бюджет на 2020 год поселка Айтеке би

1) білім беру 67360 мың теңге;
2) әлеуметтiк көмек 6560 мың теңге;
3) мәдениет саласы 4071 мың теңге;
4) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.08.2020 № 454 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
5) алынып тасталды – Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.08.2020 № 454 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 380; 18.05.2020 № 411; 24.08.2020 № 454; 07.12.2020 № 512 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті