О бюджете сельского округа Кызылкум на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7128.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68761 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1975 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 72 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66714 тысяч тенге;
2) затраты – 69410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -649 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 649 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2020 № 521 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующего целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) образование 2052 тысяч тенге;
2) сфера культуры 1381 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 392; 07.12.2020 № 521 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной XLIX сессии
Казалинского районного маслихата
Қ. Әлімбай
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 363
Бюджет на 2020 год сельского округа Кызылкум

2020-2022 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 363 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7128 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 66714 мың теңге;
2) шығындар – 69410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -649 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 649 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 521 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру 2052 мың теңге;
2) мәдениет саласы 1381 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 392; 07.12.2020 № 521 (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс XLIX сессиясының төрағасы
Қ. Әлімбай
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 363 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті