Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 апреля 2019 года № 933. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 апреля 2019 года № 6772. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 933 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 6772 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Е. Менлибаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "15" апреля 2019 года № 933
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год

1. Қосымшаға сәйкес 2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкiмiнiң орынбасары Е. Меңлібаевқа жүктелсiн.
3.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы ауданының әкімі С.Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "15" сәуірдегі №933 қаулысына қосымша
2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерi

Сноска. Приложение - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12.12.2019 № 34 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Кармакшинский район поселок Жосалы
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №2 "Жұлдыз" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы"
75
33263
Не ниже 5 000 тенге – не выше 10 000 тенге
2
Кармакшинский район поселок Жосалы
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №3 "Ертөстік" государственного коммунального учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы"
90
44770
Не ниже 5 000 тенге – не выше 10 000 тенге
3
Кармакшинский район поселок Торетам
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №4 "Күн нұры" государственного учреждения "Аппарата акима поселка Торетам"
140
34583
Не ниже 5 000 тенге – не выше 10 000 тенге
4
Кармакшинский район поселок Жосалы
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №5 "Айгөлек" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы"
90
47088
Не ниже 5 000 тенге – не выше 10 000 тенге
5
Кармакшинский район поселок Жосалы
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №6 "Айсұлу" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима поселка Жосалы"
50
41640
Не ниже 5 000 тенге – не выше 10 000 тенге
6
Кармакшинский район, сельский округ Акжар
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №7 "Шаттык" государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Акжар"
90
38022
Не ниже 3 500 тенге –не выше 10 000 тенге
7
Кармакшинский район, сельский округ Дауылкол
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №8 "Қызғалдақ" государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Дауылколь"
75
32452
Не ниже 3 500 тенге – не выше 10 000 тенге
8
Кармакшинский район, сельский округ ІІІ Интернационал
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №9 "Достық" государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа ІІІ Интернационал"
50
40291
Не ниже 3 500 тенге – не выше 10 000 тенге
9
Кармакшинский район, сельский округ Алдашбай Ахун
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №10" государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Алдашбай Ахун"
50

Ескерту. Қосымша - жаңа редакцияда Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 12.12.2019 № 34 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары ның әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйым-дарының тәрбиеле-нушілер саны
Бір тәрбиеле-нушіге жұмса-латын шығыс-тардың орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Қармақшы ауданы Жосалы кенті
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№2 "Жұлдыз" бөбекжай-бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
33263
5000 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
2
Қармақшы ауданы Жосалы кенті
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің №3 "Ертөстік" бөбекжайы-бақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
44770
5000 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
3
Қармақшы ауданы Төретам кенті
"Төретам кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №4 "Күн нұры" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
34583
5000 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
4
Қармақшы ауданы Жосалы кенті
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің №5 "Айгөлек" бөбекжайы-бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
47088
5000 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
5
Қармақшы ауданы Жосалы кенті
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№6 "Айсұлу" бөбекжай-бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
41640
5000 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
6
Қармақшы ауданы Ақжар ауылдық округі
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №7 "Шаттық" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
38022
3500 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
7
Қармақшы ауданы Дауылкөл ауылдық округі
"Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №8 "Қызғалдақ" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
32452
3500 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
8
Қармақшы ауданы ІІІ Интернационал ауылдық округі
"ІІІ Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №9 "Достық" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
40291
3500 теңгеден төмен емес - 10000 теңгеден жоғары емес
9
Қармақшы ауданы Алдашбай Ахун ауылдық округі
"Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №10 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50