О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 декабря 2019 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2019 года № 7001. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6639, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 092 523,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 73 725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 395 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 018 403,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 097 869,5 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 296 218 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 285 666 тысяч тенге;
2) затраты – 297 883,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 127 530,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 325,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 122 949,7 тысяч тенге;
2) затраты – 127 804,6 тысяч тенге";

"2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 270 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 7001 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 222 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6639 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 092 523,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 73 725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 395 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 018 403,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 097 869,5 мың теңге";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 296 218 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 285 666 мың теңге;
2) шығындар – 297 883,4 мың теңге";
8-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 127 530,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 325,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 122 949,7 мың теңге;
2) шығындар – 127 804,6 мың теңге";

приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 26, 27 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 43-сессии
Кармакшинского районного маслихата
А.Қаржаубаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "03" декабря 2019 года №270

аталған шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 26, 27-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 43-сессиясының төрағасы
А.Қаржаубаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "03" желтоқсандағы №270 шешіміне 1-қосымша

32733,0
2
на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
37597,5
в том числе:
Поселок Жосалы
37597,5
Приложение 10 к решению Кармакшинского районного маслихата от "03" декабря 2019 года №270
Приложение 27 к решению Кармакшинского районного маслихата от "28" декабря 2018 года №222
Целевые трансферты в бюджеты поселкам, сельским округам на 2019 год, выделенные за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Текущие целевые трансферты:

32733,0
2
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыруға
37597,5
оның ішінде:
Жосалы кенті
37597,5
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "03" желтоқсандағы №270 шешіміне 10-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" желтоқсандағы №222 шешіміне 27-қосымша
2019 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер: