О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №217 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2019 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2019 года № 7018. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 217 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6605, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 978 249,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 939 861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 335 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 973 553,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15 970 871,2 тысяч тенге";

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 276 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 7018 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 217 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6605 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 978 249,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 939 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 335 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 973 553,8 мың теңге;
2) шығындар – 15 970 871,2 мың теңге";

приложения 1, 4, 5, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
А. Қаржаубаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 276
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "25" декабря 2018 года №217
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

аталған шешімнің 1, 4, 5, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Қаржаубаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 276 шешіміне 1 қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" желтоқсандағы №217 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

26431
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121537
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115762
022
Капитальные расходы государственного органа
5775
452
Отдел финансов района (города областного значения)
111422
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24607
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
62300
018
Капитальные расходы государственного органа
847
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1268
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
22400
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
18038
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
17798
003
Капитальные расходы государственного органа
240
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28663
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118554,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24977
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
93577,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21883
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
21883
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
95145
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
85318
003
Капитальные расходы государственного органа
8464
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1363
02
Оборона
14698
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13682
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13682
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1016
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

26431
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121537
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115762
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5775
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
111422
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24607
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
62300
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
847
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1268
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
22400
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
18038
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17798
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28663
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118554,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24977
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93577,7
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21883
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21883
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
95145
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85318
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8464
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1363
02
Қорғаныс
14698
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13682
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13682
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1016
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

1016
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1987
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1987
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1987
04
Образование
8353829,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
189930
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
81430
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
108500
464
Отдел образования района (города областного значения)
575800,2
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
234799,2
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
341001
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2243
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2243
464
Отдел образования района (города областного значения)
7134073
003
Общеобразовательное обучение
5558644
006
Дополнительное образование для детей
197260
054
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1378169
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
87332
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
87332
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
184730,5
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
184730,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
179721
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
39115
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40792
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
963
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11764
023
Методическая работа
19699
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14893
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

1016
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1987
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1987
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1987
04
Бiлiм беру
8353829,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
189930
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
81430
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
108500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
575800,2
024
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
234799,2
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
341001
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2243
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2243
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7134073
003
Жалпы білім беру
5558644
006
Балаларға қосымша білім беру
197260
054
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1378169
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
87332
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
87332
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
184730,5
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
184730,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
179721
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39115
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40792
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
963
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11764
023
Әдістемелік жұмыс
19699
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14893
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

16995
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
746
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
34754
05
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3149796
464
Отдел образования района (города областного значения)
1914
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1914
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2064296
010
Государственная адресная социальная помощь
2064296
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1011765,7
004
Программа занятости
473157
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30300
007
Оказание жилищной помощи
131147
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6880
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100718,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61232
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
135766
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72565
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
69,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
71751,1
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9814
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
61937,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
394738,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3126,5

16995
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
746
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34754
05
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3149796
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1914
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1914
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
2064296
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2064296
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
1011765,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
473157
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30300
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
131147
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6880
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100718,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61232
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
135766
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72565
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
69,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
71751,1
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9814
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
61937,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
394738,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3126,5

50923
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
50923
12
Транспорт и коммуникации
74786
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74786
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25655
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
26851
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
22280
13
Прочие
1106805,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50000
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
50000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
411
006
Поддержка предпринимательской деятельности
411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24818,3
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
24818,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
278207
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21472
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
243911
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
12824
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
43369,9
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
43369,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
370294,1
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
370294,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
339705
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

50923
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50923
12
Көлiк және коммуникация
74786
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74786
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25655
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
26851
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
22280
13
Басқалар
1106805,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50000
026
"Бизнестiң жол картасы-2020" бизнестi қолдау мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
50000
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
411
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24818,3
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24818,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
278207
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21472
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243911
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12824
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
43369,9
052
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
43369,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
370294,1
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
370294,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
339705
077
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

657,0
6
социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
31 815,0
7
оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
31 412,4
8
оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
14 822,0
9
оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
921,3
10
обеспечение деятельности центра занятости населения в городе Байконур в связи с внедрением нового формата адресной социальной помощи
22 821,0
11
единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане
7 878,0
12
приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
587,0
13
перераспределение 7 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1 094,0
14
обеспечение проведение государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соотвествующей территории
2 000,0
15
текущий ремонт объекта физической культуры и спорта
23 957,0
16
капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Акжар-Комекбаев"
22 280,0
17
на паспортизацию водохозяйственных объектов
62 300,0
18
на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования
40 881,0
19
на оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы "е-Халық"
7 015,0
20
на оплату услуг индивидуальных помощников инвалидов І группы
25 083,0
21
на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
75 029,4
22
Средний ремонт улицы Текей батыр в ауле Турмагамбет
26 851,0
Целевые трансферты на развитие:
603 818,8
1
Софинансирование проекта "Строительство пять 50 квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района Кызылординской области"
141 076,7
2
Реконструкция теплоснабжения школы №28 в селе Акжар Кармакшинского района
30 297,1
3
Реконструкция теплоснабжения школы №29 в населенном пункте Турмагамбет Кармакшинского района
37 391,4
4
Реконструкция теплоснабжения школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района
43 688,3
5
Реконструкция теплоснабжения школы №105 в поселке Жосалы Кармакшинского района
35 552,1
6
Реконструкция теплоснабжения школы №85 в поселке Торетам Кармакшинского района

657,0
6
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдау
31 815,0
7
өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
31 412,4
8
туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
14 822,0
9
гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсету
921,3
10
атаулы әлеуметтік көмектің жаңа форматын енгізуіне байланысты Байқоңыр қаласында жұмыспен қамту орталығын қамтамасыз ету
22 821,0
11
Ауғанстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету
7 878,0
12
калалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алу
587,0
13
облыстық деңгейден аудандық деңгейге 7 бірлік штаттан тыс қызметкерлерді қайта бөлу
1 094,0
14
атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктермен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз етеді
2 000,0
15
дене шынықтыру және спорт нысанына ағымдағы жөндеу
23 957,0
16
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Ақжар-Көмекбаев" автомобиль жолын күрделі жөндеу
22 280,0
17
су шаруашылығы нысандарын құжаттандыру
62 300,0
18
білім саласы бойынша көпбалалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге
40 881,0
19
"е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты Халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдіктерін компьютерлік техникамен жабдықтауға
7 015,0
20
І топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтеріне ақы төлеуге
25 083,0
21
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыру
75 029,4
22
Тұрмағамбет елді мекеніндегі Текей батыр көшесін орташа жөндеуге
26 851,0
Нысаналы даму трансферттері:
603 818,8
1
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үй құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
141 076,7
2
Қармақшы ауданы Ақжар ауылындағы №28 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
30 297,1
3
Қармақшы ауданы Тұрмағанбет елді мекеніндегі №29 мектептің жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
37 391,4
4
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №27 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
43 688,3
5
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №105 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
35 552,1
6
Қармақшы ауданының Төретам кентіндегі №85 мектептің жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту

37 801,6
7
Строительство пять 50 квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района Кызылординской области. Сети газоснабжения и телефонизации. Благоустройство.
142 266,0
8
Строительство линии подводки водопроводных сетей к жилым домам в населенном пункте Акай Кармакшинского района Кызылординской области
56 825,0
9
Софинансирование проекта "Строительство электрических сетей ВЛ-0,4 кВТ для электроснабжения потребителей поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области"
6 049,0
10
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения"
25 000,0
11
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения.
25 000,0
12
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизы на строительство 12 тренажерной и стритбольной площадки в Кармакшинском районе
1 627,6
13
Уличное освещение улицы Ешнияз сал в ауле Турмагамбет Кармакшинского района
21 244,0
Всего:
1 278 962,1
Приложение 3 к решению Кармакшинского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 276
Приложение 5 к решению Кармакшинского районного маслихата от "25" декабря 2018 года № 217
Целевые трансферты в районный бюджет на 2019 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
5 027 641,7
1
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 785,0
2
выплату государственной адресной социальной помощи
1 948 064,0
3
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 184,0
4
обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 324,1
5
развитие рынка труда
287 535,0
6
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1 400 893,0
7
компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
21 840,0
8
увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
578 436,0
9
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"

37 801,6
7
Қызылорда облысы Кармакшы ауданы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үй құрылысы. Газдандыру және телефон желілерімен қамтамасыз ету. Абаттандыру.
142 266,0
8
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай елді мекеніндегі тұрғын үйлерге ауыз су желілерінің құрылысы
56 825,0
9
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті тұтынушыларын электрмен қамту үшін ӘЖ-0,4 кВт электр желісін салу" жобасын қоса қаржыландыру
6 049,0
10
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
25 000,0
11
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".
25 000,0
12
Қармақшы ауданында 12 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысыныңжоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге
1 627,6
13
Қармақшы ауданы Тұрмағамбет ауылындағы Ешнияз сал көшесін жарықтандыруға
21 244,0
Барлығы:
1 278 962,1
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 276 шешіміне 3 қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" желтоқсандағы №217 шешіміне 5- қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
5 027 641,7
1
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
7 785,0
2
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
1 948 064,0
3
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
9 184,0
4
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59 324,1
5
еңбек нарығын дамыту
287 535,0
6
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру
1 400 893,0
7
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеу
21 840,0
8
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
578 436,0
9
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға