2020-2022 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 287 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7171 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 107 783 мың теңге;
2) шығындар – 116 557,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 913,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 913,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 07.04.2020 № 308 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға аудандық бюджеттен ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 103 314 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Раева
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 287 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті

О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2020-2022 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7171.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 644 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 107 783 тысяч тенге;
2) затраты – 116 557,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 913,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 913,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 07.04.2020 № 308 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в 2020 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа ІІІ Интернационал установлен в размере 103 314 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал, на 2020 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
К. Раева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 287
Бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2020 год