Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 21 января 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 января 2019 года № 6661. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 6 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қаңтарда № 6661 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: