О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №35-1 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2019-2021 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 марта 2019 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 марта 2019 года № 6734. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 351 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2019-2021 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6643, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 976 013,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 43 989 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 931 024,7 тысяч тенге;
2) расходы – 977 155,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1142,2 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет поселка Жалагаш на 2019 год предусмотрены в сумме 375 791 тысяч тенге.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 153 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 443 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 157 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

“2019-2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №35-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 38-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 6734 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының, 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2019 – 2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 351 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6643 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2019 жылғы 09 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 976 013,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 989 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 931 024,7 мың теңге;
2) шығыстар – 977 155,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1142,2 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 375 791 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2019-2021 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 153 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 443 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступлениям трансфертов – 96 553 тысяч тенге;
2) расходы – 98 648,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 495,5 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Аккум на 2019 год предусмотрены в сумме 88 884 тысяч тенге.”;
пункт 3 изложить в новой редакции:
“3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 059 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 695 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 105 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 111 259 тысяч тенге;
2) расходы – 113 219 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 160 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2019 год предусмотрены в сумме 104 287 тысяч тенге.”;
пункт 4 изложить в новой редакции:
“4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 921 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 200 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 57 621 тысяч тенге;
2) расходы – 59 145,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;

трансферттер түсімі – 96 553 мың теңге;
2) шығыстар – 98 648,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 495,5 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 88 884 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“3. 2019 – 2021 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 059 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 111 259 мың теңге;
2) шығыстар – 113 219 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 104 287 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“4. 2019 – 2021 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 921 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 57 621 мың теңге;
2) шығыстар – 59 145,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 224,2 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Енбек на 2019 год предусмотрены в сумме 53 566 тысяч тенге.”;
пункт 5 изложить в новой редакции:
“5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 422 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 400 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 97 922 тысяч тенге;
2) расходы – 100 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 318 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Мадениет на 2019 год предусмотрены в сумме 66 755 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224,2 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 53 566 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“5. 2019 – 2021 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 422 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 97 922 мың теңге;
2) шығыстар – 100 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 318 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 66 755 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.