О предоставлении мер социальной поддержки на 2019 год
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30 мая 2019 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июня 2019 года № 6806. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года “О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий” и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 “Об определении размеров предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:

2019 жылға арналған әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 41-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 6806 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, “Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 8-тармағына және “Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерін айқындау туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Согласно приложению к настоящему решению предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жалагашского района на 2019 год бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель 41 сессии Жалагашского
районного маслихата
БАКБЕРГЕНУЛЫ Е.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2019 жылы Жалағаш ауданындағы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттік кредит берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
41-сессиясының мәслихатының
төрағасы
Е.БАҚБЕРГЕНҰЛЫ
Жалағаш аудандық хатшысы М.ЕСПАНОВ