О бюджете сельского округа Тан на 2020-2022 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 51-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7143.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 162 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2822 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 159 776 тысяч тенге;
2) затраты – 162 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.11.2020 № 66-14 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Жалагашского
районного маслихата
А. Махатова
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
М. Еспанов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 51-14
Бюджет сельского округа Тан на 2020 год

2020 – 2022 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-14 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7143 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2822 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 159 776 мың теңге;
2) шығындар – 162 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 66-14 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы
А. Махатова
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 51-14 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті