О присвоении наименовании и переименовании улиц
Решение акима сельского округа Аксу Жалагашского района Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2019 года № 7056
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законам Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким сельского округа Аксу РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам села Аксу сельского округа Аксу:
1) безымянной улице №1 “Ақбөгет”;
2) безымянной улице №2 “Атамекен”.
2. Переименовать следующие переулки села Аксу сельского округа Аксу:
1) переулок Т. Боранбаева наименованием “Алғабас”;
2) переулок С. Дәулетбекова наименованием “Ақарық”.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аксу Қ. Ниетқұлов

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 18 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 7056 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес, Ақсу ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауылдық округі, Ақсу ауылының келесі көшелеріне:
1) №1 атауы жоқ көшеге “Ақбөгет”;
2) №2 атауы жоқ көшеге “Атамекен” атаулары берілсін.
2. Ақсу ауылдық округі, Ақсу ауылының келесі тұйық көшелері:
1) Т. Боранбаев тұйық көшесі “Алғабас” атауымен;
2) С. Дәулетбеков тұйық көшесі “Ақарық” атауымен қайта аталсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауылдық округінің әкімі Қ. Ниетқұлов