Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 20 марта 2019 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 марта 2019 года № 6738. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 5 июня 2019 года № 21
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 05.06.2019 № 21 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года “О гражданской защите”, постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 “Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера” и на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Жанакорганского района от 11 марта 2019 года № 4 аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жанакорганского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Жанакорганского района Салыбекова А. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6738 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 05.06.2019 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, “Азаматтық қорғау туралы” Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, “Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес және Жаңақорған ауданының әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2019 жылғы 11 наурыздағы № 4 хаттамасының негізінде Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасары А. Салыбеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев