О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 20 марта 2019 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 марта 2019 года № 6754. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6632, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-33, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 592 907,2 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 220 160,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 619,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 127 445,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 271 872 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 122 987 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 93 689 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 185 843 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 128 986 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 116 285 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 132 436,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 94 584 тысяч тенге;
налоговые поступления – 134 225 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 93 658 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 6 690 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 3 985 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 5 419 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 4 336 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 3 635 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 4 492 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 3 142 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 2 646 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 3 464 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 2 758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 100 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 0;
сельский округ Келинтобе – 715 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 0;
сельский округ Кожакент – 0;
сельский округ Сунаката – 0;
сельский округ Томенарык – 79 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 0;
сельский округ Акуйик – 0;
сельский округ Бесарык – 36 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

"Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 324 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 6754 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 300 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6632 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері 1-33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 592 907,2 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 220 160,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 619,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 127 445,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 271 872 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 122 987 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 93 689 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 185 843 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 128 986 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 116 285 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 132 436,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 94 584 мың теңге;
салықтық түсімдер – 134 225 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 93 658 мың теңге;
Шалқия кенті – 6 690 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 3 985 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 5 419 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 4 336 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 635 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 492 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 3 142 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 2 646 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 464 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 758 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 960 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 100 мың теңге;
Шалқия кенті – 0;
Келінтөбе ауылдық округі – 715 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 0;
Қожакент ауылдық округі – 0;
Сунақата ауылдық округі – 0;
Төменарық ауылдық округі – 79 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 0;
Ақүйік ауылдық округі – 0;
Бесарық ауылдық округі – 36 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступление трансфертов – 2 457 722,2 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 126 402,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 91 929,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 122 745,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 266 453 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 118 651 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката– 90 054 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 181 272 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 125 844 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 113 639 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 128 936,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 91 796 тысяч тенге;
2) затраты – 2 678 759,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 289 005,9 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 99 365,9 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 128 469,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 274 755,6 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 123 831,6 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 96 519 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 190 756 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 129 570,4 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 117 478 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 132 680,2 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 96 328,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 85 852,2 тысяч тенге.".

трансферттер түсімі – 2 457 722,2 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 126 402,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 91 929,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 122 745,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 266 453 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 118 651 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 90 054 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 181 272мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 125 844 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 113 639 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 128 936,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 91 796 мың теңге;
2) шығындар – 2 678 759,8 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 289 005,9 мың теңге;
Шалқия кенті – 99 365,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 128 469,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 274 755,6 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 123 831,6 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 96 519 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 190 756мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 129 570,4 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 117 478 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 132 680,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 96 328,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 85 852,2 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХІІ
сессии Жанакорганского районного
маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского районного
маслихата
Е.Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной XXXII сессии Жанакорганского районного маслихатa от "324" марта 2019 года №324

2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІІ сессиясының төрағасы
А.Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы "20" наурыздағы кезектен тыс XXXII сессиясының №324 шешіміне 1 қосымша