О признании утратившим силу решение акима Жанакорганского района от 20 марта 2019 года №19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 5 июня 2019 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 июня 2019 года № 6811
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанакорганского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 20 марта 2019 года № 19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6738, опубликовано 02 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев

"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 20 наурыздағы №19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 6811 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 19 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6738 болып тіркелген, 2019 жылы 02 сәуірде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев