О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2019 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 ноября 2019 года № 6971. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6632, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-33 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 808 106,6 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 340 717,6 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 106 668,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 136 438,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 293 162,5 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 131 725 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 98 366 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 193 124,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 137 173,1 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 127 812,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 139 924,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 102 994 тысяч тенге;
налоговые поступления – 135 939 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 93 658 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 8 198 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 3 985 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 5 419 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 4 336 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 3 635 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 4 492 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 3 142 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 2 646 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 3 464 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 2 964 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 100 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 0;
сельский округ Келинтобе – 715 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 0;
сельский округ Кожакент – 0;
сельский округ Сунаката – 0;
сельский округ Томенарык – 79 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 0;
сельский округ Акуйик – 0;
сельский округ Бесарык – 36 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392,1 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 392,1 тысяч тенге;

"Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қарашадағы № 374 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 6971 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 300 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6632 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кенттер және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері 1-33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 808 106,6 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 340 717,6 мың теңге;
Шалқия кенті – 106 668,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 136 438,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 293 162,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 131 725 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 98 366 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 193 124,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 137 173,1 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 127 812,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 139 924,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 102 994 мың теңге;
салықтық түсімдер – 135 939 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 93 658 мың теңге;
Шалқия кенті – 8 198 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 3 985 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 5 419 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 4 336 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 635 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 492 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 3 142 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 2 646 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 464 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 960 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 100 мың теңге;
Шалқия кенті – 0;
Келінтөбе ауылдық округі – 715 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 0;
Қожакент ауылдық округі – 0;
Сунақата ауылдық округі – 0;
Төменарық ауылдық округі – 79 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 0;
Ақүйік ауылдық округі – 0;
Бесарық ауылдық округі – 36 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 392,1 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 392,1 мың теңге;

поступление трансфертов – 2 670 815,5 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 1 246 959,6 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 470,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 131 738,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 287 743,5 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 127 389 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 94 731 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 188 553,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 133 639 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 125 166,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 136 424,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 100 000 тысяч тенге;
2) затраты – 2 900 937,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 413 871,9 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 107 506,9 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 137 462,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 296 046,1 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 132 569,6 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 101 196 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 200 343,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 138 029,5 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 129 005,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 140 168,2 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 104 738,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 92 831,2 тысяч тенге.".

трансферттер түсімі – 2 670 815,5 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 1 246 959,6 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 470,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 131 738,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 287 743,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 127 389 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 731 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 188 553,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 133 639 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 125 166,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 136 424,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 100 000 мың теңге;
2) шығындар – 2 900 937,8 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 413 871,9 мың теңге;
Шалқия кенті – 107 506,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 137 462,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 296 046,1 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 132 569,6 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 101 196 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 200 343,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 138 029,5 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 129 005,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 140 168,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 104 738,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 92 831,2 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХVІІІ
сессии Жанакорганского
районного маслихата
Ж. Амалбеков
Cекретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной ХХХVIIІ сессии Жанакорганского районного маслихатa от 13 ноября 2019 года №374

2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясының
төрағасы
Ж. Амалбеков
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қарашадағы кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясының №374 шешіміне 1 қосымша