О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7124. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6632, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-33 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 827 426,6 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 357 391,6 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 106 668,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 140 480,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 293 162,5 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 131 306 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 98 366 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 193 124,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 137 173,1 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 127 812,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 139 924,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 102 017 тысяч тенге;
налоговые поступления – 135 939 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 93 658 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 8 198 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 3 985 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 5 419 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 4 336 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 3 635 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 4 492 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 3 142 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 2 646 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 3 464 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 2 964 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 100 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 0;
сельский округ Келинтобе – 715 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 0;
сельский округ Кожакент – 0;
сельский округ Сунаката – 0;
сельский округ Томенарык – 79 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 0;
сельский округ Акуйик – 0;
сельский округ Бесарык – 36 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392,1 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 392,1 тысяч тенге;

"Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 390 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7124 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 300 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6632 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кенттер және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері 1-33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 827 426,6 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 357 391,6 мың теңге;
Шалқия кенті – 106 668,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 140 480,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 293 162,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 131 306 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 98 366 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 193 124,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 137 173,1 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 127 812,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 139 924,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 102 017 мың теңге;
салықтық түсімдер – 135 939 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 93 658 мың теңге;
Шалқия кенті – 8 198 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 3 985 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 5 419 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 4 336 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 635 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 492 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 3 142 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 2 646 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 464 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 960 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 100 мың теңге;
Шалқия кенті – 0;
Келінтөбе ауылдық округі – 715 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 0;
Қожакент ауылдық округі – 0;
Сунақата ауылдық округі – 0;
Төменарық ауылдық округі – 79 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 0;
Ақүйік ауылдық округі – 0;
Бесарық ауылдық округі – 36 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 392,1 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 392,1 мың теңге;

поступление трансфертов – 2 690 135,5 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 1 263 633,6 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 470,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 135 780,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 287 743,5 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 126 970 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 94 731 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 188 553,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 133 639 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 125 166,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 136 424,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 99 023 тысяч тенге;
2) затраты – 2 920 257,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 430 545,9 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 107 506,9 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 141 504,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 296 046,1 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 132 150,6 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 101 196 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 200 343,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 138 029,5 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 129 005,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 140 168,2 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 103 761,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;

трансферттер түсімі – 2 690 135,5 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 1 263 633,6 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 470,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 135 780,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 287 743,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 126 970 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 731 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 188 553,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 133 639 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 125 166,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 136 424,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 99 023 мың теңге;
2) шығындар – 2 920 257,8 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 430 545,9 мың теңге;
Шалқия кенті – 107 506,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 141 504,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 296 046,1 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 132 150,6 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 101 196 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 200 343,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 138 029,5 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 129 005,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 140 168,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 103 761,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 92 831,2 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной ХХХХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А. Кыстаубаева
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 92 831,2 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХХХ сессиясының төрағасы
А. Кыстаубаева
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов