О бюджете поселка Шалхия на 2020-2022 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2019 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2020 года № 7195. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить беджет поселок Шалкия на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 133 901 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0;
поступления трансфертов – 128 379 тысяч тенге;
2) затраты – 134 837,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобритение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 936,1.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 542 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Объем субвенций за 2020 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 110 127 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета поселка на 2020-2022 годы утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.

Шалқия кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 400 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 7195 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқия кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –133 901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімі – 128 379 мың теңге;
2) шығындар – 134 837,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 936,1.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 542 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 110 127 мың теңге.
3. 2020-2022 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХLІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А. Кыстаубаева
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 400
Бюджет поселок на 2020 годы
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 542 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХLІ сессиясының төрағасы
А. Кыстаубаева
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны
№ 400 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 542 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

263
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4
к решению Жанакорганского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 400
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета поселка на 2020-2022 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

263
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны
№ 400 шешіміне 4-қосымша
2020-2022 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру