Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 31 января 2019 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 февраля 2019 года № 6671. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 15 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 ақпанда № 6671 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: