О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 269 "О бюджете сельского округа Шаган на 2019-2021 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 13 августа 2019 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2019 года № 6883. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 269 "О бюджете сельского округа Шаган на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6613, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Шаган на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 172087,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5495 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 32 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166560,5 тысячи тенге;
2) затраты – 174081,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1994 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1994 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 1994 тысяч тенге;".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Шаған ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 269 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 тамыздағы № 330 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 тамызда № 6883 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шаған ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 269 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6613 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172087,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5495 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 мың теңге;
трансферттер түсімі – 166560,5 мың теңге;
2) шығындар – 174081,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1994 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатарының пайдаланылатын қалдықтары – 1994 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
40 сессии районного маслихата
Д.Ералиев
Секретарь районного маслихата Е.Ажикенов
Приложение к решению Сырдарьинского районного маслихата от 13 августа 2019 года №330
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №269
Бюджет сельского округа Шаган на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
40 сессиясының төрағасы
Д.Ералиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 13 тамыздағы №330 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №269 шешіміне 1 - қосымша
Шаған ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы