О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Сырдарьинского района от 31 января 2019 года № 14 "Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23 августа 2019 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 августа 2019 года № 6901. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгерту мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 тамыздағы № 193 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 6901 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Сырдарьинского района от 31 января 2019 года № 14 "Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6668 и опубликовано 11 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующих изменения и дополнений:
изложить в новой редакции 4-строку 1 приложения указанного постановления:
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бесарык"

1. "2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 14 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6668 болып тіркелген және 2019 жылы 11 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерту мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасының 4-қатары жаңа редакцияда жазылсын:
4
"Бесарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі