О переименовании переулка
Решение акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 21 ноября 2019 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2019 года № 6991
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким сельского округа Шаган РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок Есет би села Шаган именем "Тұрсын Мұхамеджанов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким У. Абдраманова

Тұйық көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 қарашадағы № 55 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6991 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес Шаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шаған ауылындағы Есет би тұйық көшесі "Тұрсын Мұхамеджанов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкім У. Абдраманова