О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 сентября 2019 года № 43/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 сентября 2019 года № 6922. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6604, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19 985 584, 5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 631 293 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19 581 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 46 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 18 288 710, 5 тысяч тенге;
2) затраты - 20 123 595, 7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 277 822, 4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 367 387, 4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 89 565 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 415 833, 6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 415 833, 6 тысяч тенге;
поступление займов - 367 387, 4 тысяч тенге;
погашение займов - 89 565 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №33/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 43/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қыркүйекте № 6922 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 33/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6604 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19 985 584, 5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 631 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19 581 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 46 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 18 288 710, 5 мың теңге;
2) шығындар - 20 123 595, 7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 277 822, 4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 367 387,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 89 565 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 415 833, 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 415 833, 6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 367 387, 4 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 89 565 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 138 011, 2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 138 011, 2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии районного маслихата А. Абдуллаев
Секретарь районного маслихата Б. Сыздык
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "27" сентября 2019 года №43/2
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "26" декабря 2018 года №33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ә. Абдуллаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы "27" "қыркүйектегі" №43/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" желтоқсандағы №33/2 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

81869
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31757
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
367
018
Капитальные расходы государственного органа
634
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49111
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44129
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
38382
004
Капитальные расходы государственного органа
5747
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
167122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20787
013
Капитальные расходы государственного органа
25341
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120994
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14946
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
14946
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14684
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
81814
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
67699
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3768
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10347
02
Оборона
12556
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12556
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7029
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
295
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5232
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

81869
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31757
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
367
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
634
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49111
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44129
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38382
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5747
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
167122
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20787
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25341
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120994
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14946
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14946
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14684
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14684
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
81814
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67699
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3768
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10347
02
Қорғаныс
12556
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12556
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7029
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
295
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5232
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі