О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2019 года № 48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2019 года № 7053. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6604, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 235 964, 2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 631 293 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 20 930 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 44 661 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18 539 080, 2 тысяч тенге;
2) затраты - 20 373 975, 4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 277 822, 4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 367 387, 4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 89 565 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 415 833, 6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 415 833, 6 тысяч тенге;
поступление займов - 367 387, 4 тысяч тенге;
погашение займов - 89 565 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 138 011, 2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №33/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 7053 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 33/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6604 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 235 964, 2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері - 1 631 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 20 930 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 44 661 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 18 539 080, 2 мың теңге;
2) шығындар - 20 373 975, 4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 277 822, 4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 367 387,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 89 565 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 415 833, 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 415 833, 6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 367 387, 4 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 89 565 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 138 011, 2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
Ә. Абдуллаев
Cекретарь районного маслихата
Шиелийского района
Б. Сыздық
Приложение 1 к решению Шиелийcкого районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48/2
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "26" декабря 2018 года №33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ә. Абдуллаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсаны №48/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" желтоқсандағы №33/2 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

76996
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31483
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
191
018
Капитальные расходы государственного органа
545
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
44777
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43994
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
38324
004
Капитальные расходы государственного органа
5670
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
156198
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22655
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
133543
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14802
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
14802
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14804
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14804
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
81114
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
66999
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3768
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10347
02
Оборона
8341
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8341
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3029
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5312
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14379
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

76996
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31483
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
191
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
545
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44777
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43994
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38324
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5670
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
156198
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22655
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133543
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14802
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14802
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14804
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14804
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
81114
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66999
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3768
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10347
02
Қорғаныс
8341
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8341
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3029
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5312
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14379
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

52490
007
Оказание жилищной помощи
700
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
116
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8141
010
Государственная адресная социальная помощь
2254524
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
124033,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76534
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
90273
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
17072
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48508
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
33147,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1943947
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13184
008
Освещение улиц населенных пунктов
6230
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6954
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1901676
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
122750
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
972426
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
806500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29087
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
420
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
6227
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
22440
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
667797
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
94992
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
94992
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
331891
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры

52490
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
700
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
116
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8141
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2254524
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
124033,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
76534
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
90273
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
17072
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48508
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
33147,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1943947
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13184
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6230
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6954
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1901676
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
122750
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
972426
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
806500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29087
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
420
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
6227
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
22440
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
667797
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
94992
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
94992
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
331891
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер