Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2019 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 апреля 2019 года № 3859. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 15 апреля 2020 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 15.04.2020 № 62(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11223), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2018 года № 52 "Об установлении видов субсидируемых удобрений (за исключением органических) и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3586, опубликовано 4 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Калдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Бисакаева У.С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области

Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 70 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 3859 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 15.04.2020 № 62 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 52 "Субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3586 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Ө.С. Бисақаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
Маңғыстау облысы әкімдігінің

N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P-19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно- калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

N-31, Р-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Суперфосфат қарапайым
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Шилісай кен орнының фосфоритті концентраты және ұны
P-17
тонна
11 058
7
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
9
Хлорлы калий электролитті
K20-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Хлорлы калий, SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Калий хлориді Solumop маркалы
K2O -42, KCl-65
10
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат калий сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Күкіртқышқылды калий, SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Минералды тыңайтқыш күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, S-18
Минералды тыңайтқыш калий сульфаты
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска NPK 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқышы)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы-нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқышы 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотты-қышқылды ыдырау 1:1:1 (16:16:16) маркалы
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы -нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқышы 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқышы (тыңайтқыш қоспалары NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, 10:20:20 маркалы
N-10, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K- 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, 8:20:30 маркалы
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска 14:14:23 маркалы

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-күкірт бар тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқышы)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О -8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

23 592
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монофосфат калия MKP 0-52-34
P2O5-52, K20-34
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

23 592
19
Азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Азотты-фосфорлы күкірт бар күрделі тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт бар күрделі тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірт бар күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш, NP+S=16:20+12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш, SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш, SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат арнайы суда ерігіш, А маркалы
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат азықтық
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат суда еритін кристалды А, Б маркалы
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат суда еритін кристалды А, Б маркалы
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Тыңайтқыш диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минералды тыңайтқыш монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минералды тыңайтқыш монофосфат калий
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Тыңайтқыш Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Тыңайтқыш Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монофосфат калий MKP 0-52-34
P2O5-52, K20-34
Тыңайтқыш МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калий
P2O5-52, K20-34
Микротыңайтқыштар
23
"Микробиотыңайтқыштар "МЭРС" қоректік микроэлементтері бар ерітінділер
фитобіріктіру Fe-2,5, фитобіріктіру Mo-2,0, фитобіріктіру Cu-1,0, фитобіріктіру Zn-2,5, фитобіріктіру Mn-1,0, фитобіріктіру Сo-0,5, фитобіріктіру B-0,5
литр
2 008,9
24
YaraLivaCalcinit тыңайтқышы (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Кальций нитраты концентратталған
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркалы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркалы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркалы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркалы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқыш
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3 -14,4, CaO-26,5
25
Минералды тыңайтқыш Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O -18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo -0,004
тонна
416 500
Минералды тыңайтқыш Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3 -10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минералды тыңайтқыш Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы микроэлементтерімен Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3 -27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo -0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3 -27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo -0,004, Zn-0,025
тонна
26
Тыңайтқыш Yara Vita Rexolin D12 Темір хелаты DTPA
Fe-11,6
килограмм

752,5
262
Удобрение NANOVIT: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7; моносахариды – 0,00388; фитогормоны – 0,00044
литр
645
263
Удобрение NANOVIT: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; аминокислоты – 2,86; органические кислоты – 2,30; моносахариды – 0,00403; фитогормоны – 0,00046
литр
900
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78; органические кислоты – 0,10; моносахариды – 0,00347; фитогормоны – 0,0004
литр
652,5
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические ислоты – 4,5; моносахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
1 037,5
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; моносахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 000
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминокислоты – 35,0; моносахариды – 0,1; фитогормоны – 0,012;
литр
2 465
269
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О –5,0; MgO–0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si–0,01; Co – 0,001
литр
885
271
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 9:18:9
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4
литр
1 628
276
Удобрение SunnyMix подсолнечник

752,5
262
Тыңайтқыш NANOVIT: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминқышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7; моносахаридтер – 0,00388; фитогормондар – 0,00044
литр
645
263
Тыңайтқыш NANOVIT: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; аминқышқылдары – 2,86; органикалық қышқылдар – 2,30; моносахаридтер – 0,00403; фитогормондар – 0,00046
литр
900
264
Тыңайтқыш NANOVIT: Моно Мырыш
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминқышқылдары – 2,78; органикалық қышқылдары – 8,35; моносахаридтер – 0,00385; фитогормондар – 0,00044
литр
697,5
265
Тыңайтқыш NANOVIT: Кальцийлі
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминқышқылдары – 0,78; органикалық қышқылдары – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,5
266
Тыңайтқыш NANOVIT: Фосфорлы
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминқышқылдары – 0,08; органикалық қышқылдары – 4,5; моносахаридтер – 0,00365; фитогормондар – 0,00042
литр
1 037,5
267
Тыңайтқыш NANOVIT: Молибденді
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминқышқылдар – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000
268
Тыңайтқыш NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминқышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1; фитогормондар – 0,012;
литр
2 465
269
Тыңайтқыш NANOVIT ТЕРРА, 3:18:18 маркалы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
Тыңайтқыш NANOVIT ТЕРРА, 5:20:5 маркалы
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О –5,0; MgO–0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si–0,01; Co – 0,001
литр
885
271
Тыңайтқыш NANOVIT ТЕРРА, 9:18:9 маркалы
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
Тыңайтқыш "SunnyMix бидай"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
Тыңайтқыш SunnyMix B
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
Тыңайтқыш "SunnyMix әмбебап"
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
Тыңайтқыш SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4
литр
1 628
276
Тыңайтқыш SunnyMix күнбағыс