О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 26 апреля 2019 года № 26/315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 мая 2019 года № 3885
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 203 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758, опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 770 309,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 631 272,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 985 343,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 130 692,8 тысяч тенге;
2) затраты – 160 358 787,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 503 275,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 780 391,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 277 116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 491 358,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 491 358,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 416 889,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 889,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 780 391,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 283 976,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 86 695,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 26/315 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 3885 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 203 "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсанындағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3758 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –161 770 309,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 631 272,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 985 343,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 74 130 692,8 мың теңге;
2) шығындар – 160 358 787,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 503 275,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 780 391,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 277 116,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 491 358,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 491 358,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 416 889,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416 889,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 780 391,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 283 976,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 86 695,5 мың теңге.";
2 тармақтың 1) тармақшасы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 56,4 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 55,5 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 17,7 процентов;
городу Жанаозен – 40,7 процентов;";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"4) социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 56,3 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 55,5 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 17,7 процентов;
городу Жанаозен – 40,8 процентов.";
пункт 5 изложить в новой редакции следующего содержания:
"5. Предусмотреть в областном бюджете на 2019 год объемы целевых трансфертов, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 4 944 636,0 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 1 051 038,0 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 1 804 894,0 тысяч тенге;
Тупкараганскому району – 100 000,0 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 1 988 704,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7. Утвердить резерв акимата области в сумме 51 301,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского областного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Урисбаев А.Ж.).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (временно исполняющий обязанности руководителя аппарата ЕрболовА.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Мангистауского областного маслихата С. Трумов
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата

"1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 56,4 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 55,5 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 17,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 40,7 пайыз;";
2 тармақтың 4) тармақшасы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"4) әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 56,3 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 55,5 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 17,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 40,8 пайыз.";
5 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттер көлемдері 4 944 636,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 1 051 038,0 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 1 804 894,0 мың теңге;
Түпқараған ауданына – 100 000,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 1 988 704,0 мың теңге.";
7 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Облыс әкімдігінің резерві 51 301,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облыстық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А.Ж. Өрісбаев).
3. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының уақытша міндетін атқарушыА.Е. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы С. Трұмов
Маңғыстау облыстық
мәслихатының

4 000,0
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
4 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 977 707,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6 905 707,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 837 174,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 606,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 065 927,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
72 000,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
72 000,0
04
Образование
22 560 938,0
120
Аппарат акима области
2 790,0
019
Обучение участников избирательного процесса
2 790,0
253
Управление здравоохранения области
181 786,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
4 425,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
177 361,0
261
Управление образования области
17 640 010,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 186,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 450 962,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
50 711,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
759 346,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
261 560,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
418 216,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
127 955,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 379 215,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
663 352,0
029
Методическая работа
491 006,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
905 263,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
290 542,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

4 000,0
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 977 707,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6 905 707,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 837 174,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 606,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 065 927,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
72 000,0
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
72 000,0
04
Білім беру
22 560 938,0
120
Облыс әкімінің аппараты
2 790,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
2 790,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
181 786,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
4 425,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
177 361,0
261
Облыстың білім басқармасы
17 640 010,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 186,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 450 962,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 711,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
759 346,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
261 560,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
418 216,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
127 955,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 379 215,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
663 352,0
029
Әдістемелік жұмыс
491 006,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
905 263,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
290 542,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

179 968,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 755,0
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
5 163 666,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 295 307,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 012 766,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 012 766,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 723 586,0
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 247 311,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 476 275,0
05
Здравоохранение
4 114 450,0
253
Управление здравоохранения области
4 108 799,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
180 953,0
006
Услуги по охране материнства и детства
60 006,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
154 452,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
115 007,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
113 521,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
31 721,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 834 934,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
33 658,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 200,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 292 632,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
20 098,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
266 162,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
455,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 651,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

179 968,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
37 755,0
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 163 666,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 295 307,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 012 766,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 012 766,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 723 586,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
1 247 311,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 476 275,0
05
Денсаулық сақтау
4 114 450,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 108 799,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
180 953,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
60 006,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154 452,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
115 007,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
113 521,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
31 721,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 834 934,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
33 658,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 200,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 292 632,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
20 098,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
266 162,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
455,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 651,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

5 651,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 460 365,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 071 700,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
801 106,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
222 899,0
003
Социальная поддержка инвалидов
383 716,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
371 626,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
28 310,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
336 087,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
52 485,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
228 468,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 583,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 088 878,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
30 135,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
30 255,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
566,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
12 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
474 586,0
261
Управление образования области
243 848,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

5 651,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
5 460 365,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 071 700,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
801 106,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
222 899,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
383 716,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
371 626,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
28 310,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 087,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
52 485,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
228 468,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 583,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 088 878,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
30 135,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 255,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
566,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
12 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
474 586,0
261
Облыстың білім басқармасы
243 848,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

171 936,0
037
Социальная реабилитация
71 912,0
263
Управление внутренней политики области
27 180,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
27 180,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 241,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 241,0
298
Управление государственной инспекции труда области
116 396,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
116 396,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 342 865,0
251
Управление земельных отношений области
18 317,0
011
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
18 317,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 692 786,0
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 689 265,0
030
Развитие коммунального хозяйства
32 628,0
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 274 982,0
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
1 695 911,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 631 762,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
150 484,0
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 811 110,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
565 002,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 773 909,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 276 257,0

171 936,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
71 912,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 180,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
27 180,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 241,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 241,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
116 396,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
116 396,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 342 865,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
18 317,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 317,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 692 786,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 689 265,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
32 628,0
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 274 982,0
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 695 911,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 631 762,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 484,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 811 110,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
565 002,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 773 909,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 276 257,0

1 843 703,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 843 703,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
18 227,0
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
905 000,0
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
920 476,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 727 124,0
251
Управление земельных отношений области
112 882,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
69 126,0
003
Регулирование земельных отношений
43 756,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
705 532,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
87 012,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
101 242,0
006
Охрана животного мира
173 230,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
338 875,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 653,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 520,0
255
Управление сельского хозяйства области
1 509 751,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
114 391,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 000,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 000,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
10 000,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
100 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
15 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
786 435,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
35 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
176 552,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
105 373,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 843 703,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 843 703,0
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
18 227,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
905 000,0
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
920 476,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2 727 124,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
112 882,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 126,0
003
Жер қатынастарын реттеу
43 756,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
705 532,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 012,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
101 242,0
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
173 230,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
338 875,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 653,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 520,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 509 751,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 391,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 000,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 000,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
10 000,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
100 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
15 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
786 435,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
35 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
176 552,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
105 373,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

10 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
30 000,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
72 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
257 811,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
257 811,0
719
Управление ветеринарии области
71 322,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
68 697,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 625,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
69 826,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
69 826,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
199 550,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
122 212,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
122 212,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
77 338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
76 952,0
003
Капитальные расходы государственного органа
386,0
12
Транспорт и коммуникации
25 613 651,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
25 613 651,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
59 448,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
21 716 825,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
285 423,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
525 395,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
427 112,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
220 000,0
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 682 808,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
696 640,0
13
Прочие
13 247 611,4
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета

10 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
30 000,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
72 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
257 811,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объетілерін дамыту
257 811,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
71 322,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 697,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 625,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
69 826,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 826,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
199 550,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
122 212,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 212,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
77 338,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 952,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
386,0
12
Көлiк және коммуникация
25 613 651,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
25 613 651,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 448,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21 716 825,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
285 423,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
525 395,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
427 112,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
220 000,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 682 808,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
696 640,0
13
Басқалар
13 247 611,4
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы

631 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
631 000,0
253
Управление здравоохранения области
189 700,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
189 700,0
257
Управление финансов области
7 843 204,6
012
Резерв местного исполнительного органа области
51 301,6
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7 783 265,0
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
8 638,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
104 078,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
104 078,0
261
Управление образования области
1 069 714,8
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
120 025,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
949 689,8
262
Управление культуры области
75 038,0
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
75 038,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 462 491,0
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
652 712,0
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
809 779,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 438 020,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли

631 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
631 000,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
189 700,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
189 700,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 843 204,6
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
51 301,6
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 783 265,0
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 638,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
104 078,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
104 078,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 069 714,8
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 025,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
949 689,8
262
Облыстың мәдениет басқармасы
75 038,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 038,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 462 491,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
652 712,0
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
809 779,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 438 020,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер