О внесении изменений в решение городского маслихата от 09 января 2019 года №21/239"О бюджете села Умирзак на 2019-2021 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27 марта 2019 года № 24/263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 марта 2019 года № 3853
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актауского городского маслихата от 13 марта 2019 года №24/261 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 29 декабря 2018 года №21/237 "О бюджете города Актау на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3846), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 09 января 2019 года №21/239 "О бюджете села Умирзак на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3780, опубликовано 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2019-2021 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 354 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 108 360 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 137 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 128 857 тысяч тенге;
2) затраты – 251 986,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 14 632,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 632,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 632,3 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села предусмотрены трансферты из городского бюджета в виде субвенций в следующих размерах: в 2019 году – 127 374 тысяч тенге, в 2020 году – 68 304 тысяч тенге, в 2021 году – 66 298 тысяч тенге;
учесть, что в Умирзакском сельском бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:

Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы №21/239 "2019-2021 жылдарқға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 24/263 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 3853 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы №24/261 "Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №21/237 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3846 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы №21/239 "2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3780 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 108 360 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 137 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 128 857 мың теңге;
2) шығындар – 251 986,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 14 632,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 632,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14632,3 мың теңге.
Ауыл бюджетінде қалалық бюджеттен субвенция ретінде трансферттер қарастырылғаны ескерілсін: 2019 жылы – 127 374 мың теңге, 2020 жылы – 68 304 мың теңге, 2021 жылы – 66 298 мың теңге;
2019 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:

"1 483 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением минимальной заработной платы.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата - Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

"1 483 мың теңге – ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.".
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Молдагулов
Секретарь городского маслихата С. Закенов
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 27 марта 2019 года №24/263
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 9 января 2019 года №21/239
Бюджет села Умирзак на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1 . ДОХОДЫ

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының  әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы М. Молдағұлов
Қалалық мәслихат хатшысы С. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 27 наурыздағы
№24/263 шешіміне 1 қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№21/239 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР