О бюджете села Тенге на 2019 - 2021 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 11 января 2019 года № 27/344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 января 2019 года № 3786.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тенге на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы - 521 324 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 58 403 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 660 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 462 261 тысяча тенге;
2)затраты - 537 718 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета - 16 394 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 394 тысячи тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 16 394 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 40/465(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2019 год выделена субвенция в сумме 327 633 тысячи тенге.

2019 - 2021 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 27/344 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 3786 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 521 324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 58 403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 462 261 мың теңге;
2) шығындар - 537 718 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 16 394 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) - 16 394 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 16 394 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 40/465(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 327 633 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 40/465 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2019 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 134 628 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 29.05.2019 № 32/387(вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 40/465 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 134 628 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 29.05.2019 № 32/387(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н.Худибаев).
4. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік, кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н.Худибаев).
4. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.