О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 8 января 2019 года № 26/333 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 18 марта 2019 года № 30/355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 марта 2019 года № 3843
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 8 января 2019 года № 26/333 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775, опубликовано 19 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих обьемах:
1) доходы - 16 872 203 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 481 118 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 72 195 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 181 507 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 137 383 тысяч тенге;
2) затраты - 17 262 962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 58 283 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 75 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 134 033 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 332 476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 332 476 тысяч тенге;
поступление займов - 75 750 тысяч тенге;
погашение займов - 134 033 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 390 759 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 40,1 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) социальный налог - 40,1 процентов.";
в пункте 4:
подпункт 16) изложить в новой редакции следующего содержания:
"16) на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов;";
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 26/333 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 30/355 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 3843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 26/333 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3775 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16 872 203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 481 118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 72 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 181 507 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2 137 383 мың теңге;
2) шығындар - 17 262 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 58 283 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 75 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 134 033 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 332 476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) – 332 476 мың теңге;
қарыздар түсімі - 75 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 134 033 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 390 759 мың теңге.";
2 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 40,1 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) әлеуметтік салық - 40,1 пайыз.";
4 тармақта:
16) тармақша келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"16) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге;";
келесідей мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:

"17) на единовременную денежную выплату многодетным малообеспеченным семьям.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н.Худибаев).

"17) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға бір жолғы ақшалай төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н.Худибаев).

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Н.Худибаев
Секретарь Жанаозенского городского маслихата С.Мыңбай
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 18 марта 2019 года № 30/355
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 8 января 2019 года № 26/333
Городской бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Худибаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы С.Мыңбай
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы
18 наурыздағы № 30/355 шешіміне
қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы
8 қаңтардағы № 26/333 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3