О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 11 января 2019 года № 27/344 "О бюджете села Тенге на 2019-2021 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 29 мая 2019 года № 32/387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 июня 2019 года № 3921
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 11 января 2019 года № 27/344 "О бюджете села Тенге на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3786, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 527 655 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20 073 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 333 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 507 249 тысяч тенге;
2) затраты - 544 049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 16 394 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 394 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 16 394 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2019 год выделена субвенция в сумме 372 621 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2019 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 134 628 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 27/344 "2019 - 2021 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 32/387 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 3921 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 27/344 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3786 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 527 655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 20 073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 507 249 мың теңге;
2) шығындар - 544 049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 16 394 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 16 394 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 16 394 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 372 621 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
келесідей мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 134 628 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н. Худибаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Худибаев).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.