О внесении изменений и дополнений в решение акима города Жанаозен от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 9 декабря 2019 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 декабря 2019 года № 4053
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Жанаозен РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Жанаозен от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3774, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1:
избирательный участок № 71 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 71
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 11" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Мусы Толеуулы, Нургисы Тлендиева, Нуркена Абдирова, Толе би, Анеса Айтниязова, Жумекена Нажимеденова, Жайбергена Бейнеубаева, Толегена Токтарова, Толегена Айбергенова, Мукана Толебаева, Гани Муратбаева, Малика Габдуллина, Султанмахмута Торайгырова, Ильяса Есенберлина, Ахмета Жубанова, Мендекеша Сатыбалдиева, Нурым Жырау Шыршыгулулы, Ер Шабая, Казахстан, Абыла Отембетулы в селе Тенге; государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская многопрофильная городская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области; государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенский городской родильный дом" Управления здравоохранения Мангистауской области; государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская межрайонная туберкулезная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области; государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская городская детская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области; товарищество с ограниченной ответственностью "Медицина"; товарищество с ограниченной ответственностью "Медикер плюс"; товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр Жалымбетов"; государственное учреждение "Управление полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
избирательный участок № 75 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 75
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19 имени Абая Кунанбаева" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Торегали Кадырова, Михаила Кулебякина, Туткабая Ашимбаева в микрорайоне "Акбулак"; все дома по улице Тасемена Алдашева; все дома по улицам Ноката Дербисова, Есенгали Бокенбаева, Жаманкары Иса, Абыза Тилегена, Халела Озбеккалиева, Ер Толепа в микрорайоне "Мамыр".";
избирательный участок № 76 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 76
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19 имени Абая Кунанбаева" акимата города Жанаозен.

Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 24 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 4053 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3774 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 қосымшада:
№ 71 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 11 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Мұса Төлеуұлы, Нұрғиса Тілендиев, Нұркен Әбдіров, Төле би, Әнес Айтниязов, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы, Ер Шабай, Қазақстан, Абыл Өтембетұлы көшелеріндегі барлық үйлер; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен көп бейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен ауданаралық туберкулез ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; "Медицина" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі"; "Медикер плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; "Жалымбетов медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Жаңаөзен қаласының Полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.";
№ 75 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Абай Құнанбаев атындағы № 19 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Төреғали Қадыров, Михайл Кулебякин, Тұтқабай Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Тасемен Алдашев көшесіндегі барлық үйлер; "Мамыр" шағын ауданындағы Ноқат Дербисов, Есенғали Бөкенбаев, Жаманқара Иса, Абыз Тілеген, Халел Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер;";
№ 76 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Абай Құнанбаев атындағы №19 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 микрорайона "Оркен"; все дома по улицам Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, Нурбергена Тлеубергенова, Толепа Жанаева в микрорайоне "Акбулак".";
избирательный участок № 95 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 95
Центр: микрорайон "Рауан" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома, расположенные в микрорайоне "Рауан"; все дома возле товарищества с ограниченной ответственностью "Жанаозенский молочный завод" по улицам Омара Бисалиева, Бокен би, № 3, расположенные в микрорайоне "Аксу" села Рахат, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5548 Национальной гвардии Республики Казахстан"; Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 51809" Министерства обороны Республики Казахстан.";
избирательный участок № 96 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 96
Центр: село Кызылсай города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4 имени Сугира Бегендикулы" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улице Южный аул, Бургышы, Курмангазы, 40 лет Победы, Казахстан, Жамбыл Жабаева, Каныш Сатбаева, Бейбитшилик, Махамбет Утемисулы, Мурат Ускимбаева, Турар Рыскулова, Гани Муратбаева, Исатай Тайманова, 17 улица, Шары Жиенкуловой, Балабакша, Новостройка, Алуаш Дуйсенбаева, Жумаберген Каспаева, Кадырбай Аманиязова, Сугира, Арая в селе Кызылсай.";
избирательный участок № 104 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 104
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Жулдыз", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома от № 1 до № 100 микрорайона "Жулдыз" села Рахат по улице Жынгылды, все дома от № 1 до № 100 по улице Кокесем, все дома от № 1 до № 100 по улице Нурбергена Карабашева, все дома от №1 до №100 по улице Саура , все дома от № 1 до № 100 по улице Караган Босага, все дома от № 1 до № 100 по улице Исана Тубека, все дома от №1 до №100 по улице Шеркала и дома №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, все дома от № 1 до № 120 по улице Отпан, все дома от № 1 до № 120 по улице Даулеткерей, все дома от № 1 до № 120 по улице Бейбарыс Султан, все дома от № 1 до № 120 по улице Ер Бегей, все дома от № 1 до № 120 по улице Есир Айшуакулы, все дома от № 1 до № 120 по улице Жалгас Айтенова.";
избирательный участок № 105 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 105
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Мерей", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9 акимата города Жанаозен".

Шекарасы: "Өркен" шағын ауданының №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері; "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, Нұрберген Тілеубергенов, Төлеп Жаңаев көшелеріндегі барлық үйлер.";
№ 95 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Рауан" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 22 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Рауан" шағын ауданында орналасқан барлық үйлер; Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданында орналасқан "Жаңаөзен сүт зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанындағы Омар Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер; "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5548 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі; Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "51809 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
№ 96 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Оңтүстік ауылы, Бұрғышы, Құрманғазы, Жеңіске 40 жыл, Қазақстан, Жамбыл Жабаев, Қаныш Сатбаев, Бейбітшілік, Махамбет Өтемісұлы, Мұрат Өскімбаев, Тұрар Рысқұлов, Ғани Мұратбаев, Исатай Тайманов, 17 көше, Шара Жиенқұлова, Балабақша, Жаңақұрылыс, Алуаш Дүйсенбаев, Жұмаберген Қаспаев, Қадырбай Аманиязов, Сүгір, Арай көшелеріндегі барлық үйлер.";
№ 104 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Жыңғылды көшесіндегі №1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Көкесем көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Саура көшесіндегі № 1 үйден №100 үй аралығындағы барлық үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі № 1 үйден №100 үй аралығындағы барлық үйлер, Исан Түбек көшесіндегі №1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Шерқала көшесіндегі №1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер және №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер, Отпан көшесіндегі №1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Даулеткерей көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Ер Бегей көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Есір Айшуақұлы көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Жалғас Айтенов көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер.";
№ 105 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Мерей" шағын ауданы, "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің № 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Мерей" шағын ауданының көшелеріндегі барлық үйлер.";

Граница: все дома на улицах микрорайона "Мерей" села Рахат; дополнить избирателными участками № 106, № 107 следующего содержания:
"Избирательный участок № 106
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Жулдыз", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома от № 101 до № 360 по улице Жынгылды, микрорайона "Жулдыз" села Рахат, все дома от №101 до № 360 по улице Көкесем, все дома от № 101 до № 360 по улице Нурбергена Қарабашева, все дома от № 101 до № 359 по улице Саура, все дома от №101 до № 339 по улице Караган Босага, все дома от № 101 до № 319 по улице Исана Тубека, дома №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 и все дома от № 121 до № 320 по улице Шеркала, все дома от № 121 до № 319 по улице Отпан, все дома от № 121 до № 299 по улице Даулеткерей, все дома от №121 до № 279 по улице Бейбарыс Султана, все дома от № 121 до № 259 по улице Ер Бегей, все дома от №121 до № 239 по улице Есир Айшуакулы, все дома от № 121 до № 219 по улице Жалгаса Айтенова.";
"Избирательный участок № 107
Центр: коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 3 село Кызылсай" Жанаозенского городского отдела физической культуры и спорта.
Граница: все дома по улице Верхний аул, Абая, Тынымбая Опиева, Куата Серикбаева, Шама Кожбанова, Ондасына Отаралиева, Бактыбая Борсанова, Бисалы Бабаханова, Карабалина Караушана, Байимбета Койлыбаева, Оразгали Онгарбаева, Жексенбая Исаева, Жылгельды Тенизбайулы, Досата Мустафаулы, Майлана Шолтаманулы, Тастемира Шыршыгулулы, Адиля Утегулулы в селе Кызылсай.".
2. Руководителю государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" (Кусайнов К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Кусайнова К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М.Ибагаров

келесідей мазмұндағы № 106, № 107 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Жыңғылды көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Көкесем көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Саура көшесіндегі № 101 үйден № 359 үй аралығындағы барлық үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі № 101 үйден № 339 үй аралығындағы барлық үйлер, Исан Түбек көшесіндегі № 101 үйден № 319 үй аралығындағы барлық үйлер, Шерқала көшесіндегі №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 үйлер және № 121 үйден № 320 үй аралығындағы барлық үйлер, Отпан көшесіндегі № 121 үйден № 319 үй аралығындағы барлық үйлер, Даулеткерей көшесіндегі № 121 үйден № 299 үй аралығындағы барлық үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесіндегі №121 үйден № 279 үй аралығындағы барлық үйлер, Ер Бегей көшесіндегі № 121 үйден № 259 үй аралығындағы барлық үйлер, Есір Айшуақұлы көшесіндегі № 121 үйден № 239 үй аралығындағы барлық үйлер, Жалғас Айтенов № 121 үйден № 219 үй аралығындағы барлық үйлер.";
"№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, Жаңаөзен қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қызылсай ауылдық № 3 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Жоғарғы ауыл, Абай, Тынымбай Опиев, Қуат Серікбаев, Шам Қожбанов, Оңдасын Отаралиев, Бақтыбай Борсанов, Бисалы Бабаханов, Қарабалин Қараушан, Бәйімбет Қойлыбаев, Оразғали Оңғарбаев, Жексенбай Исаев, Жылгелді Теңізбайұлы, Досат Мұстафаұлы, Майлан Шолтаманұлы, Тастемір Шыршығұлұлы, Әділ Өтеғұлұлы көшелеріндегі барлық үйлер.".
2. "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына (К.Кусайнов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің аппаратының басшысы К.Кусайновқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Ибагаров