О бюджете села Акжигит на 2019 - 2021 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 января 2019 года № 31/257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2019 года № 3795.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года № 30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3784), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 537,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 683,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 318,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 37 536,0 тысяч тенге;
2) затраты - 45 079,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 542,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 44/351(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Акжигит на 2019 год выделена субвенция в сумме 37 536,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 44/351(вводится в действие с 01.01.2019).

2019 - 2021 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31/257 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қаңтарда № 3795 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3784 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 42 537,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 683,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 318,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 37 536,0 мың теңге;
2) шығындар - 45 079,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 542,0 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 44/351(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджетіне 37 536,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 44/351(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Утвердить перечень бюджетных программ развития сельского бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2019 год, согласно приложению 4.
4. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. 2019 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған ауылдық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С.Жубанов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 января 2019 года № 31/257
Бюджет села Акжигит на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 44/351(вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жұбанов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 31/257 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 44/351(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 января 2019 года
№ 31/257
Перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) бюджета села Акжигит на 2019 год
Сноска. Приложение исключено решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 19.11.2019 № 42/330 (вводится в действие с 01.01.2019).

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімдері
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 31/257 шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған Ақжігіт ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. Қосымша алынып тасталды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 19.11.2019 № 42/330 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.