О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 7 марта 2017 года № 10/84 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 июля 2019 года № 38/309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 июля 2019 года № 3961. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 октября 2022 года № 25/235.
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26.10.2022 № 25/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 ноября 2018 года № 409 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17634), а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 29 января 2019 года № 10-15-197, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 7 марта 2017 года № 10/84 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3326, опубликовано 13 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Поликлиники
1 посещение

Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 10/84 "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 38/309 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 3961 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26 қазан 2022 жылғы № 25/235 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26.10.2022 № 25/235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 409 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17634 болып тіркелген), сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 29 қаңтардағы № 10-15-197 ақпараттық хатының негізінде, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 10/84 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3326 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
реттік нөмірі 6 жол келесідей редакцияда жазылсын:
"
6
Емханалар
1 келіп кету

строки, порядковые номера 14 и 15, изложить в следующей редакции:
"
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м² торговой площади
1,095
15
Торговля с машин
1 м² торгового место
-
";
строку, порядковый номер 16, исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

реттік нөмірі 14 және 15 жолдар келесідей редакцияда жазылсын:
"
14
Азық – түлік, өнеркәсіптік тауар дүкендері, супермаркеттер
сауда алаңы 1 м²
1,095
15
Машиналардан сату
сауда орнының 1 м²
-
";
реттік нөмірі 16 жол алынып тасталсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на комиссию по социальным вопросам и по вопросам законности и правопорядка Бейнеуского районного маслихата (Р.Тайшыбаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
м² - квадратный метр.
Председатель сессии Т.Есекенов
Секретарь Бейнеуского районного
маслихата А.Улукбанов

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі комиссиясына (Р.Тайшыбаев) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту: аббревиатураның ажыратылып жазылуы:
м² - текше метр.
Сессия төрағасы Т.Есекенов
Бейнеу аудандық мәслихатының
хатшысы А.Ұлұқбанов