О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 января 2019 года № 31/256 "О бюджете села Бейнеу на 2019 – 2021 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2019 года № 44/350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 декабря 2019 года № 4080
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 13 декабря 2019 года № 43/347 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года № 30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4063), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 января 2019 года № 31/256 "О бюджете села Бейнеу на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3796, опубликовано 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 356 987,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 148 236,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 535,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 208 216,0 тысяч тенге;
2) затраты - 366 598,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 611,0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2019 год выделена субвенция в сумме 42 956,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31/256 "2019 - 2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 44/350 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4080 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/347 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4063 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31/256 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3796 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 356 987,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 148 236,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 535,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 208 216,0 мың теңге;
2) шығындар - 366 598,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 611,0 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджетіне 42 956,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ш.Азанов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А.Улукбанов
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 20 декабря 2019 года
№ 44/350
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ.Т.Тарғынов).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Азанов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 44/350 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының