О внесениии зменений и дополнения в решение Мангистауского районного маслихатаот 22 января 2019 года № 23/269 "О бюджете села Шетпе на 2019-2021 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23 декабря 2019 года № 34/378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 декабря 2019 года № 4088
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 22 января 2019 года № 23/269 "О бюджете села Шетпе на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3806, опубликовано 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шетпе на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих обьемах:
1) доходы–559 712,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям– 80 981,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям– 185,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала– 0 тенге;
поступлениям трансфертов– 478 546,9 тысяч тенге;
2) затраты– 560 779,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 066,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 066,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 066,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Шетпе на 2019 год выделена субвенция в сумме 440 739,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1.Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Шетпе на 2019 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 37 807,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы №23/269 "2019-2021 жылдарға арналған Шетпе ауылының бюджеті туралы шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/378 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4088 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шетпе ауылының бюджеті туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 23/269 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3806 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шетпе ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–559 712,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша–80 981,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 185,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша– 478 546,9 мың теңге;
2) шығындар – 560 779,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 066,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 1 066,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары–1 066,7 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға арналған Шетпе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен 440 739,9 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
келесідей мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Шетпе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен 37 807,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.