О районном бюджете на 2020– 2022 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 31 декабря 2019 года № 37/295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2020 года № 4101.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4068), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 15.09.2020 № 47/351 (вводится в действие с 01.01.2020).
1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 905 646,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 235 398,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 653,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131 429,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 520 165,1 тысяч тенге;
2) затраты – 13 896 110,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 756,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 193,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 437,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 013 220,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 013 220,4 тысяч тенге;
поступление займов – 2 905 683,0 тысячи тенге;
погашение займов – 18 437,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 974,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 30.11.2020 № 49/361 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов бюджета района на 2020 год установлены в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 87,6 процентов;

2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37/295 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4101 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4068 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
Ескерту. Орыс тіліндегі кіріспесі жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 15.09.2020 № 47/351 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 905 646,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 235 398,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 653,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131 429,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 520 165,1 мың теңге;
2) шығындар – 13 896 110,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 756,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 437,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 013 220,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 013 220,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 905 683,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 437,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 974,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 49/361 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 87,6 пайыз;

4) социальный налог – 100 процентов.
3. Утвердить резерв акимата района в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусматриваются бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 59 647,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа в сумме 1 653 247,4 тысяч тенге, в том числе:
город Форт-Шевченко – 621 421,2 тысяч тенге;
село Акшукур – 483 831,0 тысяч тенге;
село Баутино – 46 981,0 тысяч тенге;
сельский округ Сайын Шапагатов– 390 288,8 тысяч тенге;
село Таушык – 17 643,0 тысяч тенге;
село Кызылозен – 93 082,4 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого города районного значения, села, сельского округа на 2020 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2020 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.

4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
3. Аудан әкімдігінің резерві 10 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 59 647,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 1 653 247,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласына - 621 421,2 мың теңге;
Ақшұқыр ауылына – 483 831,0 мың теңге;
Баутино ауылына – 46 981,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 390 288,8 мың теңге;
Таушық ауылына – 17 643,0 мың теңге;
Қызылөзен ауылы – 93 082,4 мың теңге.
6. Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
7. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған әрбір аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. Осы шешімнің 5 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

9. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).

9. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озғамбаев К.) жүктелсін.

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М.Шырақбай
Секретарь маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата № 37/295
от 31 декабря 2019 года
Районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 30.11.2020 № 49/361 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

11. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Шырақбай
Маслихат хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 37/295 шешіміне
№ 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 49/361 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге

2. Затраты
13 896 110,8
01
Государственные услуги общего характера
710 214,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 328,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 328,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
152 242,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
152 242,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
824,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
824,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118 872,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
68 872,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
309 587,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
57 397,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 053,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
251 137,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
40 680,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
40 680,8
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
24 246,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
24 246,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
38 434,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
38 434,0
02
Оборона
14 716,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 716,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 716,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 669,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2. Шығындар
13 896 110,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
710 214,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 328,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 328,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
152 242,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152 242,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
824,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
824,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118 872,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 872,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
50 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
309 587,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 397,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 053,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
251 137,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
40 680,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 680,8
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
24 246,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 246,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
38 434,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 434,0
02
Қорғаныс
14 716,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 716,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 716,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 669,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 669,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 669,0
04
Образование
4 648 176,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
172 966,1
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
172 966,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 199 372,5
003
Общеобразовательное обучение
4 058 865,5
006
Дополнительное образование для детей
140 507,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
98 496,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
98 496,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
177 398,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
42 759,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
90 538,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 328,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 963,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 810,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
440 632,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 585,3
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 585,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
185 169,0
010
Государственная адресная социальная помощь
185 169,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
238 178,0
004
Программа занятости
39 529,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 612,0
007
Оказание жилищной помощи
0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 982,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
140 887,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 642,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

13 669,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 669,0
04
Бiлiм беру
4 648 176,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
172 966,1
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
172 966,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 199 372,5
003
Жалпы білім беру
4 058 865,5
006
Балаларға қосымша білім беру
140 507,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
98 496,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
98 496,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
177 398,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 759,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90 358,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 328,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8 963,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31 810,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
440 632,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 585,3
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 585,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
185 169,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
185 169,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
238 178,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
39 529,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 612,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 982,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
140 887,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 642,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

2 839,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
295 654,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 382,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23 928,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 098,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 215,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 071 034,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161 354,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
161 354,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
909 680,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
715 677,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
136 682,0
006
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
57 321,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
184 459,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
50 165,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
50 165,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 917,0
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
3 702,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 973,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 242,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
58 425,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
34 094,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21 219,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
3 112,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62 952,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
25 435,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек

2 839,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
295 654,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 382,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
23 928,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 098,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 215,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 071 034,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
161 354,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
161 354,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
909 680,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
715 677,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
136 682,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
57 321,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
184 459,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
50 165,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
50 165,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 917,0
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
3 702,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 973,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 242,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
58 425,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 094,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21 219,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3 112,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62 952,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 435,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi