О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете Костанайской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 22 ноября 2019 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2019 года № 8776. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2019-2021 годы" от 12 декабря 2018 года № 347 (опубликовано 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8166) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 213 459 821,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 878 166,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 161 116,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 130,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 207 413 408,8 тысячи тенге;
2) затраты – 213 678 451,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 383 683,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 512 466,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 128 782,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 000 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 602 313,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 602 313,8 тысячи тенге.";
в пункте 3 слова "Тарановского района" заменить словами "района Беимбета Майлина";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Установить лимит долга местного исполнительного органа Костанайской области на 31 декабря 2019 года в размере 52 863 853,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 347 "Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 445 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 8776 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 347 шешіміне (2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8166 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213 459 821,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 878 166,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 161 116,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7 130,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 207 413 408,8 мың теңге;
2) шығындар – 213 678 451,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 383 683,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 10 512 466,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7 128 782,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 000 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 602 313,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 602 313,8 мың теңге.";
3-тармақта "Таран ауданына" сөздері "Бейімбет Майлин ауданына" деген сөздерімен ауыстырылсын;
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2019 жылғы 31 желтоқсанға Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 52 863 853,7 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4250089,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
108469,0
261
Управление образования области
924009,7
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
863231,4
037
Социальная реабилитация
60778,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
555238,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
555238,0
2
Социальная помощь
412902,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
412902,3
003
Социальная поддержка инвалидов
411392,3
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1510,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3238717,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3138639,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
153784,0
007
Капитальные расходы государственного органа
7128,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5104,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1805604,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
211,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
252059,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5746,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17200,0
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

4250089,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108469,0
06
1
261
0
Облыстың білім басқармасы
924009,7
06
1
261
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
863231,4
037
Әлеуметтік сауықтандыру
60778,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
555238,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
555238,0
06
2
0
0
Әлеуметтiк көмек
412902,3
06
2
256
0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
412902,3
06
2
256
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
411392,3
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1510,0
06
9
0
0
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3238717,9
06
9
256
0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3138639,1
06
9
256
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153784,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7128,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5104,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1805604,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
211,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252059,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5746,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17200,0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4658622,8
051
Развитие инфраструктуры воздушного транспорта
4658622,8
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4790974,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4790974,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
114009,2
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
164184,0
011
Капитальные расходы государственного органа
16126,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4496655,5
13
Прочие
16314156,7
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2702985,4
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2176096,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
30000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1988296,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
85000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42800,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
30000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
526889,4
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
502236,5
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
24652,9
9
Прочие
13611171,3
253
Управление здравоохранения области
487154,5
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
481565,5
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
5589,0
257
Управление финансов области
9618467,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

4658622,8
051
Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы
4658622,8
12
9
0
0
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4790974,7
12
9
268
0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4790974,7
12
9
268
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114009,2
12
9
268
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
164184,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16126,0
12
9
268
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4496655,5
13
0
0
0
Басқалар
16314156,7
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2702985,4
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2176096,0
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30000,0
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1988296,0
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
85000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42800,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
526889,4
051
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
502236,5
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
24652,9
13
9
0
0
Басқалар
13611171,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
487154,5
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
481565,5
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
5589,0
13
9
257
0
Облыстың қаржы басқармасы
9618467,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9105598,1
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
512868,9
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1015,7
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1015,7
261
Управление образования области
1392197,5
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
898639,3
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
493558,2
262
Управление культуры области
111651,8
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
111651,8
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
149525,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
129938,4
003
Капитальные расходы государственного органа
2931,7
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
16655,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
867246,3
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
657219,9
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
210026,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500635,7
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
22569,8
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах

9105598,1
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512868,9
13
9
258
0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1015,7
13
9
258
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1015,7
261
Облыстың білім басқармасы
1392197,5
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
898639,3
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
493558,2
262
Облыстың мәдениет басқармасы
111651,8
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111651,8
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
149525,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129938,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2931,7
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
16655,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
867246,3
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
657219,9
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
210026,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500635,7
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22569,8
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

3577855,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2478860,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
776725,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1203074,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
171413,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
327648,0
261
Управление образования области
911829,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
860511,0
037
Социальная реабилитация
51318,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
187166,3
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
187166,3
2
Социальная помощь
446933,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
446933,0
003
Социальная поддержка инвалидов
446933,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
793415,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
724646,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
148127,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1152,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
785,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11374,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
563208,0
270
Управление по инспекции труда области
68769,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68769,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30749453,8
1
Жилищное хозяйство
13377575,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13377575,1
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

3577855,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2478860,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
776725,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1203074,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
171413,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
327648,0
261
Облыстың білім басқармасы
911829,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
860511,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51318,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
187166,3
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
187166,3
2
Әлеуметтiк көмек
446933,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
446933,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
446933,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
793415,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
724646,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148127,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1152,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
785,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11374,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
563208,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
68769,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68769,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30749453,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13377575,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13377575,1
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34782,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
20285124,0
002
Поддержка семеноводства
1344532,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4735,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
51750,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
5339561,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
155250,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6520,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2574967,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2859446,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6998053,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
599602,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
261616,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
89092,0
3
Лесное хозяйство
922296,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
922296,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
908050,0
006
Охрана животного мира
14246,0
5
Охрана окружающей среды
256784,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
256784,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
100307,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
86389,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
70088,0
6
Земельные отношения

030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34782,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
20285124,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1344532,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4735,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
51750,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
5339561,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
155250,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
6520,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2574967,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2859446,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6998053,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
599602,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
261616,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
89092,0
3
Орман шаруашылығы
922296,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
922296,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
908050,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
14246,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
256784,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
256784,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100307,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
86389,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
70088,0
6
Жер қатынастары

493180,0
253
Управление здравоохранения области
443180,0
006
Услуги по охране материнства и детства
337954,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
105226,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
50000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
50000,0
3
Специализированная медицинская помощь
186750,0
253
Управление здравоохранения области
186750,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
186750,0
4
Поликлиники
20728,0
253
Управление здравоохранения области
20728,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
20728,0
5
Другие виды медицинской помощи
72327,0
253
Управление здравоохранения области
72327,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
72327,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2734024,0
253
Управление здравоохранения области
2734024,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
167373,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
17435,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
40038,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
716,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2508462,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4730162,0
1
Социальное обеспечение
3450473,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2520875,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
788000,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1217800,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
173800,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

493180,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
443180,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
337954,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
105226,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
50000,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
50000,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
186750,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
186750,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
186750,0
4
Емханалар
20728,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20728,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
20728,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
72327,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
72327,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
72327,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2734024,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2734024,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167373,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
17435,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
40038,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
716,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2508462,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4730162,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3450473,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2520875,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
788000,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1217800,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
173800,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

954,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9438258,0
1
Топливо и энергетика
5847677,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5847677,0
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
5221243,0
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
626434,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
3590581,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3590581,0
071
Развитие газотранспортной системы
3590581,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22485804,0
1
Сельское хозяйство
21131589,0
719
Управление ветеринарии области
135748,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
94959,0
003
Капитальные расходы государственного органа
617,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4173,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
35999,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
20995841,0
002
Поддержка семеноводства
1391591,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4901,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
53561,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
5526446,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
160684,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6748,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2665091,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2960263,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7242985,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

954,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9438258,0
1
Отын және энергетика
5847677,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5847677,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5221243,0
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
626434,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
3590581,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3590581,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
3590581,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22485804,0
1
Ауыл шаруашылығы
21131589,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
135748,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94959,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
617,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4173,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35999,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
20995841,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1391591,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4901,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
53561,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
5526446,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
160684,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
6748,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2665091,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2960263,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7242985,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау