О внесении изменений в решение маслихата от 2 марта 2018 года № 245 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Костанайской области от 13 декабря 2019 года № 452. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2019 года № 8828. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 18 апреля 2025 года № 213
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 18.04.2025 № 213 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" от 2 марта 2018 года № 245 (опубликовано 5 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7622) следующие изменения:
пункт 1 исключить;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Повысить ставки платы, установленные статьей 576 Налогового кодекса, за эмиссии в окружающую среду по Костанайской области в два раза, за исключением ставок, установленных пунктом 3 указанной статьи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Даниленко
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов

Мәслихаттың 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 452 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 8828 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 213 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 18.04.2025 № 213 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 шешіміне (2018 жылғы 5 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7622 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ алынып тасталсын;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Салық кодексінің 576-бабымен белгіленген Қостанай облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген баптың 3-тармағында белгіленген мөлшерлемелерді қоспағанда, екі есеге көтерілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы О. Даниленко
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов